20-lecie istnienia Centrum Językowego Victoria

  • 14.07.2020, 16:45
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

20-lecie istnienia Centrum Językowego Victoria
Gdy rozpoczynaliśmy działalność prawie 20 lat temu nie przypuszczaliśmy w najśmielszych marzeniach, że właśnie w naszej szkole spotkamy tak wiele wspaniałych osób oraz, że praca w niej przyniesie nam tak dużo radości i satysfakcji.

 

W nowym roku szkolnym obchodzimy 20-lecie istnienia Centrum Językowego Victoria.
Dziękujemy wszystkim naszym Uczniom i ich Rodzicom za zaufanie i wybór naszej szkoły, za miłe chwile spędzone w Waszym towarzystwie, interesujące rozmowy i wspólne dążenie do celu. Niejednokrotnie podziwialiśmy Wasz upór i wytrwałość w pracy nad językiem i to dzięki Wam mamy tyle pięknych wspomnień i motywacji do pracy.

 

W zeszłym roku szkolnym wprowadziliśmy nowy projekt Uniwersytet Dziecięcy ponieważ wiedzieliśmy, że wielu rodziców w naszej okolicy dba o rozwój i przyszłość swoich dzieci, ale nie spodziewaliśmy się aż tak dużej reakcji w pierwszym roku. Jeśli chcecie dołączyć do nas w następnym roku szkolnym zostały ostatnie wolne miejsca. Zapraszamy!

 

Osoby, które nas znają z pewnością wiedzą, że uwielbiamy prowadzić kursy przygotowujące do egzaminów. Obserwując świat wokół nas i wyciągając wnioski z tego czego doświadczyli wszyscy zdający egzaminy zarówno dwa lata temu jak i w tym roku postanowiliśmy wprowadzić nowy rodzaj zajęć dla wszystkich osób, którym zależy na rzetelnym przygotowaniu oraz bardzo wysokim wyniku z egzaminu z j angielskiego. Nauczymy was języka, ale również wytłumaczymy dlaczego tak ważna jest wasza praca własna, podzielimy się wiedzą na temat efektywnych technik uczenia się i wzmocnimy waszą wiarę w siebie - umiejętności tak bardzo potrzebne w dalszym życiu.

 

Nasze nowe projekty na kolejny rok szkolny to Akademia 8-klasisty dla uczniów klas VII i VIII oraz Akademia Maturzysty dla uczniów szkół średnich. Zajęcia odbywają się tylko raz w miesiącu, więc nie będą dużym obciążeniem czasowym. Przeprowadzimy je w trzech lokalizacjach: w Gorlicach, w Grybowie oraz Jaśle, ale liczba osób, które możemy przyjąć jest ograniczona i prowadzimy zapisy tylko do wyczerpania limitu miejsc.

Ponadto z okazji naszego 20-lecia zapraszamy Was do wspólnego świętowania i wzięcia udziału w konkursie, który ogłosiliśmy na naszym profilu na Facebooku KLIK

Na zdjęciach nasze wspomnienia, a do ostatniego mamy ochotę dopisać „But for us …. having YOU as our students, is the best experience”.

Dziękujemy.

 

Uniwersytet Dziecięcy przy Centrum Językowym Victoria

Centrum Językowe Victoria

 

materiał nadesłany

Justyna Miarecka

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe