To już jest koniec...?! AKTUALIZACJA

  • 10.08.2020, 11:45
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

To już jest koniec...?! AKTUALIZACJA fot. Jarmark Pogórzański/facebook
Najemcy lokali w budynku Jarmarku Pogórzańskiego mają obowiązek opuszczenia zajmowanych lokali przed końcem września. Czy to już koniec Jarmarku?!

Oficjalne informacje jeszcze się nie pojawiły, ale sprzedawcy i usługodawcy z Jarmarku Pogórzańskiego mówią o tym wprost: dostali wypowiedzenia umów najmu i przed końcem września muszą zamknąć swoje biznesy przenosząc je do innych budynków. Pierwsi rozdają już swoim stałym klientom wizytówki z informacją o nowych lokalizacjach, do których się przenoszą.

Miejsca te cieszyły się dużą popularnością, ze względu na niezwykle korzystny dojazd oraz dynamiczny wzrost zainteresowania zakupami na cotygodniowych, wtorkowych targach.

Na razie przyszłość budynku Jarmarku pozostaje owiana tajemnicą. Jak nieoficjalnie wiadomo, wizja zagospodarowania istniejącego budynku diametralnie się zmieniła. Co to oznacza? Tego dowiemy się z pewnością już w nieodległej przyszłości.

A czego Wam będzie najbardziej brakowało na Jarmarku?

 

AKTUALIZACJA

 

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

konrad
konrad 13.08.2020, 06:56
Wiem z potwierdzonych źródeł że na jesień cała galeria zostanie przekształcona w koszary wojskowe. Pierwsi żołnierze mają już zostać zakwaterowani już od 1 listopada.
Michał
Michał 14.08.2020, 04:36
To prawda. Gadałem z wysoko postawionym wojskowym. Maja tam przygotować szpital dla chorych na koronawirus.
MIKOŁAJ
MIKOŁAJ 13.08.2020, 19:54
Mam kolege w

jednosce pod Krakowem i to potwierdza.
no to
no to 11.08.2020, 07:17
pewnie powstanie jakaś dyskoteka ^^ dobre miejsce, duży parking i nawet odpowiednia odległość od chowu klatkowego ^^
xXxXx
xXxXx 11.08.2020, 05:42
Na fanpage'u Jarmarku Pogórzańskiego jest informacja, że m.in. rynek wtorkowy, lumpeks, biedronka i Neonet zostają ;)
Fio
Fio 10.08.2020, 23:06
W ogóle tam nie chodziłam, tylko 2x w roku tort od Kiss my cake - przenosi się na Zawodzie, nawiasem mówiąc
Bene
Bene 10.08.2020, 22:11
Najwięcej mają ci do powiedze którzy nie chodzili, nawet we wtorek tylko dlaczego zawsze było tyle ludzi.Zal.
barosky
barosky 10.08.2020, 19:48
bardzo dobrze niczego nie żal!!!
Rom
Rom 10.08.2020, 15:39
Szkoda ze zlikwidują, bo nie będzie gdzie kraść.
dds
dds 10.08.2020, 13:00
g%$no nie mcdolands. Wiecie jaki wkład trzeba mieć żeby założyć maca ?
GeodetaMariuszek
GeodetaMariuszek 10.08.2020, 21:45
1.000.000 to minimum ;]
17,44
17,44 10.08.2020, 17:45
Jaki ?
dds
dds 11.08.2020, 15:07
Dokładnie rzecz biorąc jak pamiętam
1 500 000 musi mieć zainteresowany na start
do 5 000 000 - koszt wyposażenia i dostosowania lokalu
250 000 - licencja na 20 lat
10 % miesięcznego dochodu
dds
dds 11.08.2020, 15:04
Na franczyzę na start 1 500 000 zł.
Biegacz
Biegacz 10.08.2020, 12:27
Z tym McDonald's to tylko plotki czy serio jest coś na rzeczy?
MrRed
MrRed 10.08.2020, 12:34
raczej nie bardzo. Gorlice chyba są za małym miastem na to i za mały przepływ osób na taką zabawę.
Woj
Woj 10.08.2020, 12:27
Kibla haaaaa
blee
blee 10.08.2020, 12:18
...dla ""odchudzających się"" będzie tam Restauracja McDonald's
CyGun
CyGun 10.08.2020, 12:10
A ja uważam, że szkoda :) Można było fajnie kupić coś czasem.
HellOKitty
HellOKitty 10.08.2020, 12:05
i w wielu domach wybuchła właśnie panika: co z lumpkiem!
Lumpkowicz
Lumpkowicz 10.08.2020, 12:09
Masz tyle lumpkow w grl ze dni braknie żeby wszystkie pozwiedzać ;)
MrRed
MrRed 10.08.2020, 12:22
oj prawda. ale co jak co, przestrzeń mieli tam świetną.
...........
........... 10.08.2020, 12:03
po przeróbkach będzie wynajete na wielkopowierzchniowy sklep ...i całe szczęscie że będzie koniec tych obskurnych co wtorkowych stoisk chcesz handlowac to tylko w lokalu a nie jakies handle obwożne za 20zl.od stoiska żadnego paragonu nic ,normalna lewizna a w sklepie nie wydaj paragonu to sie ludzie upominaja albo mandat
Polak
Polak 10.08.2020, 16:34
W takim razie najwyższy czas jechać do Warszawy i protestować abyś Ty w sklepie musiał wystawić paragon tylko na żądanie, nie z obowiązku. To jest chore w tym socjalkomunie, że ludzie zamiast walczyć by im mniej zabierano lub nie zabierano w ogóle robią wszystko by zabierano innym.
Patriota
Patriota 10.08.2020, 16:33
Właśnie takie targowiska gdzie nie wystawiają paragonu ratują gospodarkę. Ty nie rozumiesz, że gospodarka nie opiera się na 500+ tylko właśnie obiegu pieniądza? Produkt, handlarz, kupujący. Im więcej pieniędzy zostaje w kieszeni obywatela tym lepiej.
Ona
Ona 10.08.2020, 12:09
Polecam czytanie ze zrozumieniem. Wypowiedzenie umowy najmu dostali sprzedawcy i usługodawcy z Jarmarku Pogórzańskiego- znaczy wewnątrz budynku. Co wtorkowe targowisko nie ma nic do tego.
blee
blee 10.08.2020, 12:21
ma dużo bo we wtorek nikt nie dotrze do Restauracji McDonald's a do niej musi być stały dostep dla pojazdów spragnionych kierowców,a nie dla miejskiej gawiedzi
Hahahaha