Bobowska koronka zachwyciła jedną z najbardziej znanych polskich stylistek

  • 03.09.2020, 09:39

Podziel się:

Oceń:

Bobowska koronka zachwyciła jedną z najbardziej znanych polskich stylistek Foto: Instagram/ @osaosobistastylistka, Monika Jurczyk OSA Stylistka, autor foto: Michał Wyrobek
Kilka dni temu Bobową odwiedziła Monika Jurczyk, pierwsza polska personal shopper, która prowadzi warsztaty, pisze książki, a ubrań używa jako narzędzia do uczenia kobiet, jak być dobrą dla siebie. W Bobowej zachwyciła się koronką klockową!

 

Inspiracje można znaleźć wszędzie – to zasada, którą w zawodzie osobistej stylistki stosuję od lat. Ćwiczę się w zachwycie i szukaniu inspiracji zarówno w dalekich, jak i bardzo bliskich podróżach. To pomaga mi w tworzeniu stylizacji dla siebie i moich klientek. Sprawia, że moja praca nigdy mi się nie nudzi. O kulisach mojego zawodu już niebawem będę opowiadała więcej, bo we wrześniu szykuje się druga edycja kursu. Ale zanim to... zerknijcie na genialne koronki klockowe. Unikalna technika (nić nawijana na drewniane klocki), przepiękne koronki znane na całym świecie, a wyrabiane w niewielkim miasteczku Bobowa. Czasem nie trzeba podróżować daleko, żeby dać się zaskoczyć – pisze na swoim Instagramie o wizycie w Bobowej Monika Jurczyk.

To doskonała rekomendacja, zwłaszcza że dzisiaj (3 września) rusza XXI Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej w Bobowej, którego mieszkańcom Gorlickiego nie trzeba przedstawiać, ale wielu z nas zwyczajnie zapomina, że to właśnie w naszym powiecie powstają koronkowe dzieła sztuki. Festiwal jest doskonałą okazją, żeby zobaczyć koronkę klockową na żywo i to w najlepszym wydaniu.

Szczegółowy plan wydarzenia dostępny TUTAJ.

 

 

 


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jolanta
Jolanta 19.09.2020, 21:13
Piękne! :)

Pozostałe