Gorlicki zespół weselny wystąpi w nowym programie na Polo TV

  • 11.09.2020, 11:33
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Gorlicki zespół weselny wystąpi w nowym programie na Polo TV Foto: archiwum zespołu Oscar
Disco Band Weselny Show to autorski talent-show Polo TV, który miał być pierwotnie emitowany na wiosnę, ale pandemia koronawirusa skutecznie pokrzyżowała plany stacji i ostatecznie program startuje jutro (12 września).

 

Uczestnikami programu są wyłonione w castingach polskie zespoły muzyczne, które koncertują na weselach. Wśród 80 kapel znalazła się jedna z najstarszych w Gorlickiem – zespół Oscar.

Na początku stycznia zespół wysłał zgłoszenie do programu – było to kilka utworów nagranych telefonem w czasie jednego z wesel. Taki był zresztą wymóg, nie mogły to być profesjonalne nagrania czy teledyski. W połowie stycznia dostali informację, że mają wystąpić w pierwszym etapie programu, z którego zostanie wyłonionych 20 zespołów do kolejnej części konkursu, a potem połowa z nich przejdzie do półfinału i trzy do finału.

Członkowie zespołu Oscar przyznają, że samo zakwalifikowanie się do udziału w programie jest dużą nobilitacją i niewątpliwą reklamą, zostali w końcu wybrani spośród tysiąca innych kapel weselnych w Polsce.

Czy trafili do kolejnego etapu? Tego zdradzić nie mogą, ale zachęcają do oglądania programu.

Realizatorem Disco Band Weselny Show jest Marek Lamprecht pracujący przy takich programach rozrywkowych jak Idol czy Taniec z gwiazdami. A jurorami: Sławomir Świerzyński z zespołu Bayer Full, Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, Jakub Urbański z zespołu Playboys oraz Norbert Bieńkowski z Radia Vox FM.

Pierwszy program Disco Band Weselny Show zostanie wyemitowany jutro (12 września) o godz. 17.30 na Polo TV.

Barbara Ćmiech

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Louis
Louis 20.09.2020, 16:08
Porażka 😂 poziom tragiczny nie dziwie się ze wystąpili 😁
Kolega
Kolega 17.09.2020, 13:05
Wczoraj oglądałem ten program z czystej ciekawości.Poziom zespołów tam występujących jest tragiczny. Nie umieć zagrać poprawnie sto lat to już lekka przesada. Mam nadzieję ,że Sławek pokaże na co go stać .
gośc
gośc 12.09.2020, 20:35
I mieli wystąpić i ich nie było,to po co pisać że wystąpią 12 września skoro nie wystąpili.......
Fanka
Fanka 13.09.2020, 19:45
Pisze ze program rusza 12 wrzesnia,a nie ze zespoł Oscar wystapi 12 wrzesnia.
stan
stan 12.09.2020, 14:38
Już dawno temu ludzie oburzali się na szarpidrutów i długie włosy a jeszcze do tego na Mszę graną na gitarach. Dziś mamy Hip Hop i Techno Jazz i Rock i kilka stacji tematycznych. Więc każdy może słuchać czego chce. To nie PRL z dwoma kanałami więc oburzonym mówię Wolno mi słuchać na co mam ochotę i nie obchodzi mnie czego inni słuchają bo to ich wybór
Dżarosław! Dżarosław!
Dżarosław! Dżarosław! 12.09.2020, 11:28
Zobaczcie sobie film "Idiokracja." Właśnie Rząd tworzy łatwe w sterowaniu społeczeństwo "pińsetplusowe" pod światłym hasłem: Piwko, Disco polo, TVPInfo.
Powinni jeszcze wypuścić swoją tanią markę piwa np. "Król Zenek" albo "Antoni Strong 12%" i część elektoratu będzie w pijanym widzie żyła od wyborów, do wyborów...
Unii
Unii 12.09.2020, 09:18
Disco polo to problem, bo dochodzi do tego że nie promuje się prawdziwej muzyki tylko chałturę.
aaa
aaa 12.09.2020, 22:53
A jaka jest ta prawdziwa muzyka? Koncert fortepianowy, skrzypcowy, gitarowy? A może opera, operetka? Czy heavy metal, pop, reggae? A może country czy rap? A może muzyka organowa? Nie każdy lubi to co ty., więc nie obrażaj, tylko po prostu nie słuchaj.
Adamj
Adamj 11.09.2020, 22:28
Ludzie nie promujcie disco polo. To upadek obyczajów, lukrowane zezwierzęcenie ...
hmm
hmm 13.09.2020, 12:36
zezwierzęcenie, piszesz, ciekawe, co wg ciebie jest zezwierzęceniem, i dziwne, że nie przeszkadza ci muza, w której co drugie słowo, a może częściej, to słowo niecenzuralne, i słuchają tego kilkuletnie bajtle - czego ta muzyka (bez melodii zresztą) ich uczy, oprócz przekleństw; czy to proponujesz do tańca na weselach?
XXX
XXX 11.09.2020, 21:11
Ale gdzie to będzie??
MrRed
MrRed 12.09.2020, 08:11
na Polo TV - informacja w tytule
jazgorlic
jazgorlic 11.09.2020, 20:03
wymądrzacie się tu wszyscy, wyśmiewacie, ironizujecie, a prawda jest taka, że jest to po prostu potrzebny rodzaj muzyki - na weselu musi być coś "pod nogę" -i proste, łatwe do wspólnego śpiewania, cały w tym urok wesel; przecież są niezłe "weselne" zespoły, które głównie grają rumby, walce, tanga i wplatają w to trochę tych "żono moja" - mnie to nie przeszkadza, skoro ludzie dobrze się przy tym bawią - chociaż sama słucham zupełnie innej muzyki; ważne, żeby członkowie zespołu byli dobrymi muzykami, szkoda, że nie wszyscy znają zespół, który występował w mojej rodzinie na weselu, jakie gość dawał solówki na saksofonie! jaki mieli repertuar, włącznie z włoskimi pięknymi piosenkami, nie było takiego, który by siedział, wszyscy wspaniale się bawili (a zespół brał potem udział w programie 'The voice of Poland", bardzo się podobali); tak że pogratulujmy "Oskarowi" i niech zagrająąąąą!
luk
luk 12.09.2020, 22:22
o zgrozo jest się z czego cieszyć...
jazgorlic
jazgorlic 13.09.2020, 21:16
no jest, jest się z czego cieszyć, mają w tym programie konkurować zespoły grające na weselach, zakwalifikował się zespół z naszego miasta, i ja się cieszę
do jazgorlic
do jazgorlic 12.09.2020, 11:11
Ważne jest to jak piszesz aby członkowie zespołu byli dobrymi muzykami.Czy w tym zespole są dobrzy muzycy ?
Zryty Beret
Zryty Beret 11.09.2020, 18:34
Sławomir! Sławomir!
Fio
Fio 11.09.2020, 17:50
Tragedia
Matka