Trwa dezynfekcja miejsc publicznych: ławek, przystanków

  • 23.10.2020, 10:47
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Trwa dezynfekcja miejsc publicznych: ławek, przystanków fot. nadesłane przez Czytelnika
Ograniczanie liczby zakażeń wiąże się ze stosowaniem niespotykanych dotąd nigdy środków zapobiegawczych. Jednym z nich jest dezynfekcja miejsc publicznych.

 

W najbliższym czasie możecie regularnie spotykać się z podobnymi obrazkami. Strażacy z lokalnych OSP włączyły się m.in. w akcję dezynfekcji placów zabaw i przystanków autobusowych, czego przykładem jest akcja OSP Kobylanka z ostatnich dni.

Dezynfekcji poddawane są także miejsca publiczne, takie jak ławeczki czy klamki do drzwi instytucji publicznych czy uchwyty w pojazdach komunikacji miejskiej.

Działania te wpisują się w szeroką strategię przeciwdziałania kolejnym zakażeniom Covid-19.

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wstyd
wstyd 25.10.2020, 12:56
Niech zdezynfekują chodnik w okolicach bankomatu w rynku (podcienia przy sklepie sportowym).Tam średnio co dwa dni żuleria s...a(załatwia te cięższe potrzeby) prosto na chodnik. Myśle że straż miejska powinna się zainteresować tym tematem bo to wstyd żeby w ścisłym centrum miasta potykać się non stop o takie.... kwiatki
Ja
Ja 24.10.2020, 07:14
Ciemnogród tyle w temacie
Wibowit
Wibowit 23.10.2020, 19:42
kabaret
on
on 23.10.2020, 18:55
Niepotrzebne wyrzucenie publicznych pieniedzy. Slonce to najlepsza lampa UV do dezynfekcji.
adam1
adam1 23.10.2020, 16:09
Ale po co? Jaki to na sens? Czy to powstrzyma zachorowania?
Andrzej
Andrzej 23.10.2020, 15:49
Taka jedna myjka powinna być używana na co dzień do dezynfekcji meneli którzy od początku pandemii nie noszą masek , sępią kasę i jak pan Janek raczył zauważyć odbywają'' zwykłe'' życiowe żulerskie czynności na miejscu podnosząc znacząco walory poznawcze naszego miasta światła ...
Gor
Gor 25.10.2020, 07:33
Na meneli nie ma sposobu bo nie ma jak ich karać. Mandaty mają gdzieś. Wywieziesz takiego na dołek to strata benzyny i czasu policjanta i jeszcze tam jeść dostaną za nasze. 2 opcje są wyjdzie 1 z 2 sam na prostą albo uśpić z czego żadnej opcji raczej nie zobaczymy więc nie musicie narzekać bo nic wam to nie da ;)
mieszkanka
mieszkanka 25.10.2020, 13:00
no bez przesady-musi byc jakiś sposób-niech miasto cos wymyśli niech wysyla patrole które ich przeganiają stamtąd
Janek
Janek 23.10.2020, 13:57
Menele na ul. 3 mają oficjalnie piją oddają mocz i wymiotują jest co oczyszczać Panie Burmistrzu Panowie policjanci straż miejska wstyd co zrobiono z niższym miastem gdzie jesteście włodarze.
.........
......... 23.10.2020, 13:52
ławki na których prawie nikt nie siada
Grażyna
Grażyna 23.10.2020, 18:52
Jak nikt,a gołębie :-)

Pozostałe