Fakty i mity z gorlickiego szpitala? Burmistrz upublicznia pisma, jakie dotarły do urzędu

  • 17.11.2020, 15:40
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Fakty i mity z gorlickiego szpitala? Burmistrz upublicznia pisma, jakie dotarły do urzędu fot. facebook Wspólne Gorlice (prtsc)
Sobotnie wystąpienie przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Gorlicach oraz dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Gorlicach zostało przed chwilą skomentowane przez Burmistrza Rafała Kuklę i jego zastępcę, Łukasza Bałajewicza.


Razem z wystąpieniem obu panów został dołączony link do skanów pism, jakie zostały zaadresowane do burmistrza miasta, a ich nadawcą są związki zawodowe gorlickiej lecznicy.

Pisma związków zawodowych >>> LINK

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 18.11.2020, 19:33
Za dużo żelu, bo się świeci...
Kk
Kk 18.11.2020, 14:53
Dyrektor Zwierz już dawno oderwał się od rzeczywistości
PO
PO 18.11.2020, 10:14
SAMI STATYŚCI to że w Powiecie nic nie robią od lat każdy wie, Szpital to samo od lat żadnych zmian jest Pandemia obudziło sie towarzystwo i szukanie winnych siedząc jak dzieci w przedszkolu wytykając palcem. TO SIE NAZYWA PRACA . KAŻDY WIE POD KOGO SZPITAL PODLEGA. A TERAZ PASUJE PRZEPROSIĆ Panią Poseł Barbarę i poprosić by was jeszcze raz poratowała gdzie
dla tych co mają krótką pamięć WALCZYŁA O GORLICE I SZPITAL A W TYM TOWARZYSTWIE JEST AMNEZJA. I zamiast gadać to na pierwszą linię frontu pomagać a nie szkodzić.
Meg
Meg 17.11.2020, 23:55
Najpierw trzeba zacząć od swojego podwórka 🙄 panowie dogadajcie się ze starostwem, a nie toczycie wojny które niczemu dobremu nie służą. Przykro patrzeć 🙄
Dr. Kraków.
Dr. Kraków. 17.11.2020, 22:06
Do kiedy żyje Dr. Rachel to będzie szpital w Gorlicach.
Znawca tematu
Znawca tematu 17.11.2020, 19:56
Panom przeszkadza nowy Przewodniczący Powiatu, a nie sytuacja w szpitalu. :)
Ja
Ja 17.11.2020, 19:27
Miasto tak się troszczy o medyków, że już im chyba tej troski wystarczy - zwłaszcza w gadkach-szmatkach
Jan
Jan 17.11.2020, 18:07
Gorlicki medyku jak jesteś medykiem to napisz z jakiego oddziału szpitala jesteś. Potem przedstawiaj swoje zdanie .
Gorliczanin
Gorliczanin 17.11.2020, 22:51
Tacy bohaterowie i tak im zle ze nie potrafia sie podpisac z imienia i nazwiska.kpina.do roboty by sie wzieli a nie wyzamykani siedza.i skarza sie .powinny byc nazwiska obu stron!!!!
Dyrektorek do wylotki
Dyrektorek do wylotki 17.11.2020, 18:07
Pan dyrektor u siebie nie potrafi utrzymać porządku. Jak zmarł zadławiony pokarmem niemowlak to nagrania nagłe zniknęły... Jaki dyrektor tacy lekarze i pielęgniarki - bezkarne.
Ja
Ja 23.11.2020, 19:55
Zanim rzucisz oszczerstwo dobrze się zastanów
Gorlicki Medyk
Gorlicki Medyk 17.11.2020, 17:03
W drugiej partii "pomocy" dla szpitala od władz miasta czekam na kolejny utwór muzyczny, mam nadzieję że tym razem duet. Proponuję zamiast gitary tym razem cymbały.
Wacław
Wacław 17.11.2020, 16:06
Pan zwierz działa przeciwko nie tylko w szpitalu ale też w kole lowieckim którego jest czlonkiem
Daw