Kiermasz Wielkanocny na gorlickim Rynku. Wystawcy już cieszą się na spotkanie z mieszkańcami!

  • 03.03.2021, 08:48
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Kiermasz Wielkanocny na gorlickim Rynku. Wystawcy już cieszą się na spotkanie z mieszkańcami!
Wczoraj (3 marca) Urząd Miejski w Gorlicach ogłosił na swojej stronie internetowej, że najpewniej w tym roku na gorlickim Rynku odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. Najpewniej, bo wszystko zależy od sytuacji epidemicznej w kraju i obostrzeń, jakie będą obowiązywały w ostatni weekend marca (27-28 marca).

 

Urząd Miejski w Gorlicach serdecznie zaprasza artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, koła gospodyń wiejskich, wytwórców oferujących produkty kuchni regionalnej do udziału w Kiermaszu Wielkanocnym, który odbędzie się 27 i 28 marca 2021 roku na gorlickim Rynku – czytamy na stronie Ratusza.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 marca. Wypełnione karty zgłoszenia należy przesyłać mailem na adres: [email protected] lub złożyć osobiście w Pawilonie Historii Miasta Gorlice, Rynek 2.

Jednocześnie magistrat zastrzega, że w przypadku wprowadzenia nowych obostrzeń, wydarzenie może zostać odwołane.

Bardzo się cieszę, że wreszcie będę mogła spotkać się twarzą w twarz z klientami, co szczególnie miłe w takich okolicznościach, jakie mamy. Klienci będą mogli zobaczyć moje wyroby na żywo, a nie tylko oglądać zdjęcia w Internecie – podkreśla Agnieszka Czocher, właścicielka Najmniejszej cukierni świata, która już wczoraj wysłała swoje zgłoszenie uczestnictwa w kiermaszu.

Barbara Ćmiech

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miki
Miki 03.03.2021, 13:52
Bardzo madrze pandemia nabiera tempa, a my kiermasz organizujemy,potem strajki, protesty bo rzad zamyka wszystko

Pozostałe