Libusza. Nieszczęśliwy wypadek i śmierć mężczyzny

  • 20.03.2021, 21:06
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Libusza. Nieszczęśliwy wypadek i śmierć mężczyzny
Dzisiaj (20 marca) około godz. 19.50 straż pożarna została poinformowana o nieszczęśliwym zdarzeniu na jednej z posesji w Libuszy.


Ze szczątkowych informacji wynika, że doszło tam do tragicznego wypadku. Podczas prac przydomowych mężczyzna wpadł do studni. Sąsiedzi wezwali na pomoc służby ratunkowe.

Strażacy i ratownicy karetki ZRM udzielili poszkodowanemu pomocy, niestety reanimacja nie przyniosła skutku. Mężczyzna zmarł.

Na miejscu zdarzenia trwają czynności, które mają ustalić przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

 

O godz. 19.50 dostaliśmy zawiadomienie, że na jednej z posesji w Libuszy zostało znalezione ciało mężczyzny, które zostało ujawnione w studni.

Mężczyzna mieszkał sam i w związku z tym, że sąsiedzi nie widzieli go dzisiaj od rana zawiadomili o tym fakcie członków rodziny - jeden z nich odkrył ciało 70-latka.

Na miejscu trwają oględziny grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora. Najpewniej ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone do dalszych badań, które pozwolą ustalić przyczynę śmierci i wykluczyć udział osób trzecich w tym zdarzeniu, chociaż wszystko już teraz wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek –  aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

stan
stan 21.03.2021, 11:45
karma lubi wracac!!!!!!!
Skaza
Skaza 22.03.2021, 10:15
Jaka karma człowieku?!! Uważaj na siebie żeby ciebie nie dopadła
Sasiad
Sasiad 21.03.2021, 06:38
Szkoda sąsiada spokojny nikomu nie wchodził w drogę

Pozostałe