Operacja Czysta Rzeka 2021 – wysprzątali brzegi gorlickich rzek!

  • 22.04.2021, 13:51
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Operacja Czysta Rzeka 2021 – wysprzątali brzegi gorlickich rzek! Fot. Mój Czysty Powiat
Kwiecień kojarzy nam się z działaniami proekologicznymi i słusznie! W miniony weekend „Mój czysty powiat” przyłączył się do akcji Operacja Czysta Rzeka 2021. Grupa gorliczan wysprzątała brzegi rzek! Gratulujemy i dziękujemy!

 

Uczestnicy akcji zebrali prawie cały kontener śmieci. Przypominamy, że cały czas trwają Gorlickie Dni Ziemi.

Więcej informacji >>>Dołącz do akcji i wspólnie posprzątajmy Gorlice po zimie!

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

moje zdanie
moje zdanie 23.04.2021, 10:32
Może idea szlachetna tylko czemu mam wrażenie że takie akcje tylko zachęcą konsumentów napojów wyskokowych do częstszego rzucania śmieci pod siebie bo "przecież i tak przyjdą dzieci i posprzątają"...Myślę że lepsze w takich miejscach będą fotopułapki i mandaciki - finansowy argument najskuteczniej nauczy sprzątania po sobie swoich śmieci.
SSS
SSS 22.04.2021, 17:11
Ja sprzątam okolicę cały rok. Anonimowo, społecznie i po godzinach pracy. Niektórzy żeby błysnąć to już wychodzą sami z siebie żeby się promować - jak choćby ten ZS Strzelec z trójki. To już jest "żenua" żeby się dopisywać ZS Strzelec też był i sprzątał. Kogo to obchodzi? Liczy się fakt posprzątania i dobry uczynek dla przyrody a nie promowanie na siłę!!!
MrRed
MrRed 22.04.2021, 15:10
raz w miesiącu taką akcję proszę w czynie społecznym, a nie tylko pokazówka na dzien ziemi i bedzie lepiej
olk
olk 22.04.2021, 15:07
W końcu wysprzątali , teraz będzie można znów z czystym sumieniem puszeczkę z piwa wyrzucić w krzaki :)
Szacun , niech sprzątają częściej .
dddddd
dddddd 23.04.2021, 08:51
Otóż to. Ludzie tracą swój czas żeby sprzątać coś co w jeden wieczór banda chamów przywróci do "normy". Łapać i karać nakazami sprzątania, a nie bawic sie w akcje. Tylko ze jak policja ma zgloszenie o dresach czy menelach to przyjezdza po 40 min gdy juz tylko puszki sa
Todd
Todd 22.04.2021, 16:26
Trafny sarkazm. Niestety tak to wygląda w praktyce. To boli gdy ma się świadomość, że posprzątało się po to by korzystający z takich miejsc jak np. nad Sękówką przy ulicy Dolnej znowu mogli w ramach wypoczynku wyrzucać śmieci pod siebie. A gdyby tak mieszkańcy ulicy po nich nie posprzątali... miejsce nie byłoby już takie atrakcyjne do leżakowania i morsowania!
Gorliczanka
Gorliczanka 22.04.2021, 13:59
A lagunów na tych drzewach nie znaleźli? ;) :D
Egon