Zanim wyruszą na trasę wyścigu musieli się zbadać

  • 04.06.2021, 17:31
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Już jutro odbędą się zawody Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, które to organizowane są przez Automobilklub Biecki. Będzie to trzecia i czwarta runda tej serii. Na starcie stanie czołówka kierowców walczących w tym sezonie o puchary i szarfy najszybszych „górali” w kraju.

 

Dziś na gorlickim Rynku przez cały dzień odbywał się odbiór administracyjny i badania kontrolne pojazdów, które już jutro wezmą udział w głównych zawodach.

8 Wyścig Górski Magura Małastowska to jedno z trzech najważniejszych wydarzeń  motosportu w Małopolsce. Warto tu wspomnieć również o Rajdzie Historycznym Polski i Rundzie Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich w Limanowej.

W związku z obostrzeniami, jakie nadal obowiązują w naszym kraju, zawody odbędą się bez publiczności i organizator nie przewiduje miejsc widokowych, natomiast wszystkich kibiców uprasza się o pozostanie w domach i do kibicowania zawodnikom przed ekranami telewizorów lub komputerów. O wydarzeniu będzie można posłuchać na antenie Radia Kraków, relacje na żywo dostępne będą także w mediach społecznościowych magazynu „Radiostrada” Radia Kraków, a Telewizja Gorlice TV zapewni relację na żywo z zawodów na swojej stronie.
 

Początek relacji, jutro (5 czerwca) o godz. 9. Zapraszamy
 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rain metzeler
Rain metzeler 06.06.2021, 09:07
Cieniutko jeździli troszkę deszczu i jak na geriatrii... Szybciej po takim deszczu motocyklem jeżdze albo swoim samochodem!!
gorliczanin
gorliczanin 06.06.2021, 08:45
na durniejszy pomysł nie mógł nikt wpaść - w parkach narodowych nie można bezkarnie zerwać źdźbła trawy, a tu potężny hałas płoszący zwierzęta, spaliny, utrudnienia dla kilku miejscowości i turystów, którzy spokojnie chcą pospacerować po szlakach; a w zamian? co, parę groszy wpisowego, zniszczone drogi - naprawdę warto? takie rajdy powinny odbywać się na nieużytkach pokopalnianych, a nie w parkach narodowych, przerwie ktoś tę błazenadę?
MK
MK 07.06.2021, 07:32
Gdzie tam masz park narodowy?
horovitz
horovitz 06.06.2021, 18:57
głupiś jak na mieszczócha i waroszla przystało gdzie tutaj jest park narodowy!!!!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.06.2021, 02:37
Super sprawa! Oby więcej było takich wyścigów w naszej okolicy. Jest na co popatrzeć świetni kierowcy i super samochody
horovitz
horovitz 05.06.2021, 18:01
a badania na obecność substancji/..??
Jan
Jan 05.06.2021, 16:11
Hałas spaliny kurz krzyki zanieczyczanie parku magurskiego okolicy w ktorej mieszkam niech właściciele samochdzikow jeżdżą sobie pod blokowiskiem tam gdzie mieszkaja
Głodny
Głodny 05.06.2021, 15:12
Wirus strasznie żre na Magurze. Oj strasznie.
mk
mk 05.06.2021, 11:51
Nosz k...a!!! Procesja we czwartek bez żadnych limitów i dystansów, a na rajd do lasu nie wolno!? Paranoja!!!
~~~~ja
~~~~ja 06.06.2021, 17:14
Pretensje do ORGANIZATORÓW, bo obecnie nie ma żadnego problemu "z góry" aby taka impreza odbywała się z udziałem publiczności.
CCCP
CCCP 04.06.2021, 19:25
Jak bez publicznosci? Na stadionach kibice mogą a w lesie na zakrecie nie?
Xyz
Xyz 04.06.2021, 18:12
A może organizatorzy najpierw powinni zapytać mieszkańców okolicznych miejscowości czy życzą sobie aby przez 2 dni droga była zamknięta przez jakiś głupi wyścig!? Plus zamknięta jeszcze Petna i trzeba robić ogromne koło na Ropę żeby dostać się do miasta, śmiech na sali.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.06.2021, 16:07
Uwazam tak samo. Malo tego noc nieprzespana bo panowie w nocy tez wysvigi przez Petmą urządzają. Rozumiem wszystko, niech cos sie dzieje, ale libacje kolo cerkwi to juz przesada.
pan
pan 06.06.2021, 18:59
amen synu!!!!! ja też nie mogę znieś jak popinger kradnie i oszukuje!!! albo pasterz posuwa owieczki w stadzie!

Pozostałe