Halo Druhowie! Halo Ratownicy Medyczni! Potraficie pomagać, więc to pokażcie

  • 22.07.2021, 08:45
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Halo Druhowie! Halo Ratownicy Medyczni! Potraficie pomagać, więc to pokażcie Fot. ilustracyjne/unsplash
Konkurs „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania” kierowany jest do osób, które niemal każdego dnia udzielają pomocy potrzebującym. Dzięki ich, niemal magicznej wiedzy, niektórzy zyskują drugie życie.

 

Organizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Konkurs pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania” kierowany jest do ratowników z Zespołów Ratownictwa Medycznego (dalej: ZRM) i strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej (dalej: OSP) z obszarów wiejskich.

 

Promujecie wiedzę, walczycie o cenne nagrody

Zadanie konkursowe jest proste: nagrać film instruktażowy z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Szczegółowe wymagania oraz tematy, które powinien uwzględniać filmik podane są >>>w szczegółowym regulaminie konkursu.

Konkurs trwa od dnia 9 lipca 2021 r. do dnia 20 sierpnia 2021 r. Ogłoszenie wyników będzie dokonane 11 września 2021 roku tj. w Światowym Dniu Pierwszej Pomocy. Wszyscy przedstawiciele ZRM i OSP zostaną nagrodzeni drobnymi upominkami, a najlepsze trzy drużyny dostaną fantomy i certyfikowane torby medyczne.

Każdy z Uczestników Konkursu – autor filmiku może nadesłać maksymalnie 1 pracę (filmik). Z każdego ZRM i OSP może zostać wytypowany tylko jeden autor i może być wysłana tylko jedna praca.

Filmiki oceniane będą pod względem:

  • jakości i estetyki,
  • siły przekazu/kreatywności,
  • związku z przesłaniem zawartym w nazwach: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Światowy Dzień Pierwszej Pomocy.

Szczegółowe informacje i warunki udziału w konkursie możecie poznać >>>na stronie ARiMR.

 

Źródło info: ARiMR

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe