Większość biletów dla zaszczepionych. Puchar Złotego Kiwona od jutra w Kobylance

  • 22.09.2021, 13:35
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Większość biletów dla zaszczepionych. Puchar Złotego Kiwona od jutra w… Fot. ilustracyjne/unsplash
Już jutro uroczyste otwarcie Hali Sportowej w Kobylance. Z tej okazji zorganizowano Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Złotego Kiwona, w którym pojawią się znakomite drużyny.

 

Jak czytamy na stronie Gminy Gorlice, jednego z Organizatorów wydarzenia, jednym z wydarzeń towarzyszących otwarciu Hali Sportowej w Kobylance będzie Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Złotego Kiwona.

Zagrają w nim LUK LUBLIN, Stal NYSA, GKS KATOWICE, CUPRUM LUBIN.

Uroczyste otwarcie hali sportowej w Kobylance już dziś (22 września). Od jutra rozpoczyna się tam pierwsza, oficjalna, sportowa rywalizacja:

23 września (czwartek)

  • godz. 16 LUK Lublin – Stal Nysa
  • godz. 18.30 GKS Katowice – Cuprum Lublin

24 września (piątek)

  • godz. 14.30 Mecz o III miejsce
  • godz. 17 Mecz o I miejsce


Bilety można nabyć jeszcze dzisiaj: zaszczepieni z większą szansą na miejsca

Warto jednak zapoznać się z warunkami sprzedaży, które określili Organizatorzy. Jak czytamy w cenniku, ze względu na restrykcje związane z Covid-19 Organizatorzy postanowili przeznaczyć odrębną pulę biletów dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Dla niezaszczepionych przewidziano 75% wszystkich miejsc na płycie Głównej (220 biletów) oraz 75% na trybunach (240 biletów).

Regulamin imprezy precyzuje: zakup biletu z określonej puli oznacza, że w czasie jego kontroli Służby Porządkowe będą prosiły również o przedstawienie Certyfikatu potwierdzającego fakt przyjęcia obydwu dawek szczepionki.

Jak czytamy w dodatku do regulaminu:

(...) W sprzedaży dostępna będzie pula biletów dla osób niezaszczepionych oraz pula dostępna wyłącznie dla osób, które w dniu Wydarzenia będą mogły przedstawić aktualny certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID-19. W przypadku wyczerpania puli dla osób niezaszczepionych zakup
biletów będzie możliwy tylko dla osób mogących wylegitymować się aktualnym certyfikatem potwierdzającym szczepienie przeciw COVID-19.


3. Decydując się na zakup biletu z puli biletów dla osób zaszczepionych, Uczestnik Wydarzenia oświadcza, że dokonując zakupu biletu oznaczonego jako bilet dla osoby zaszczepionej, potwierdza, że w dacie Wydarzenia, każdy posiadacz zakupionego przez niego biletu wstępu, będzie osobą zaszczepioną (dwiema dawkami w przypadku szczepionki dwudawkowej lub jedną dawką w przypadku szczepionki jednodawkowej), której wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 szczepionką, która została dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej. Uczestnik Wydarzenia akceptuje, że podczas kontroli biletowej posiadacz biletu wstępu jest zobowiązany okazać Certyfikat w formie papierowej albo elektronicznej, którego autentyczność zostanie zweryfikowana przez Służby Porządkowe (...)

 

Szczegółowy Regulamin imprezy dostępny jest >>>TUTAJ, a dodatek do regulaminu, >>>TUTAJ

Informację o możliwości zakupu biletów możecie znaleźć

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

adam1
adam1 25.09.2021, 14:59
Przecież wyszczepieni tak samo zarażają, a nawet bardziej bo mają złudne poczucie bezpieczeństwa. Opieram się na danych statystycznych czyli na faktach. W województwie mazowieckim, gdzie poziom wyszczepień jest najwyższy w Polsce, od dłuższego czasu jest najwyższa ilość zakażeń. W województwie opolskim poziom wyszczepień jest jednym z najniższych, ale i zakażenia są niskie. Czy to przypadek?
Zen
Zen 23.09.2021, 07:24
Cenzura dopadła i halogorlice.
Tomek
Tomek 22.09.2021, 20:59
Ja sprawdziłbym, czy ci co będą na uroczystym otwarciu ( a przecież trzeba się medialnie pokazać ) są zaszczepieni !!! a jeśli nie to na trybuny - oczywiście za wykupieniem biletu!!!
Stopcovidowemutotalitaryzmowi
Stopcovidowemutotalitaryzmowi 22.09.2021, 20:50
Widać plandemia i naszych dopadła. Miejmy nadzieję, że przy kolejnych wyborach ludzie będą pamiętać kto wprowadzał totalitaryzm i dyskryminację, a kto z tym walczył i zagłosuje mądrze.
facioo
facioo 22.09.2021, 20:50
ciekawe, czy w izbach wytrzeźwień, więzieniach i podobnych sanatoriach też jest 90% miejsc dla zaszczepionych?
~~~~ja
~~~~ja 23.09.2021, 07:52
@facioo pobyt w tych "sanatoriach" raczej nie należy do przyjemności a szczepieni jako osoby, którym zależy na powrocie do normalności w nagrodę już powinny mieć jej namiastkę np. właśnie w postaci możliwości nieograniczonego uczestnictwa w imprezach w przeciwieństwie do osób nieszczepionych, które powinny jak najboleśniej (oczywiście nie w sensie choroby, bo tego nikomu nie życzę) odczuwać skutki pandemii, bo nic innego im do rozumu nie przemówi.
facioo
facioo 24.09.2021, 21:07
jeśli ty jesteś zaszczepiony to czego się tak obawiasz? przecież NIC ci nie grozi ze strony niezaszczepionych. NIEPRAWDAŻ???
a może nieprawda?
~~~~ja
~~~~ja 25.09.2021, 08:20
@facioo Oczywiście, że nie prawda, bo żadna szczepionka nie tylko "covidowa" w 100% nie chroni i to nie jest i nigdy nie było tajemnicą (po tym co piszesz widać jak jesteś zorientowany) ale bardziej niż choroby, bo nawet jeżeli zachoruję to prawdopodobnie przejdę w miarę łagodnie obawiam się kolejnych obostrzeń albo nawet całkowitego lockdownu. Ja nie obawiam się, że akurat mnie zarazisz tylko, że tam możesz spotkać więcej tak nieodpowiedzialnych jak ty osób (właśnie po to limity , które powinny wynosić 0) a one później spotkają się z kolejnymi dziesiątkami i mamy dużą liczbę zachorowań co obliguje rząd do wprowadzania obostrzeń.
facioo
facioo 22.09.2021, 20:48
w czasie wojny były wagony dla niemców, knajpy dla niemców i to był faszyzm, kórego jest zakaz reklamowania. a teraz segregacja w modzie a Dolek się cieszy.
Zen
Zen 22.09.2021, 20:17
A na jakiej podstawie ta segregacja? Następnie deptają Konstytucję i mają gdzieś prawa obywatelskie.
Konrad
Konrad 22.09.2021, 17:37
Super pomysł. Fajnie że zawita po latach siatkówka na najwyzszym poziomie. Ja się wybieram!
MrRed
MrRed 22.09.2021, 15:49
gdyby to miało bys takie promo, to zaszczepieni powinni miec zniżkę czy właśnie za darmo wejście. wtedy pewnie by się udało wypromowac imprezę, a tak...?
Dobrowolny przymus
Dobrowolny przymus 23.09.2021, 00:08
Imprezę chcesz promować czy szczepienie, bo stawianie warunków to nie promocja imprezy tylko presja na potencjalnych kibiców
adam1
adam1 22.09.2021, 23:35
A dlaczego? Przecież to jawna dyskryminacja i do tego naruszenie tajemnicy lekarskiej odnośnie przyjmowania środków medycznych
lek
lek 22.09.2021, 14:42
PRZECIEZ ZASZCZEPIENI zarażają siebie i innych jak niezaszczepieni,całe lato koncerty,festyny wczasy i niukt sie nie zarażał a teraz nagle wirus powrócił
Betti
Betti 22.09.2021, 12:51
Zamiast wpuszczać za darmo żeby sala nie była pustą to bilety i jeszcze segregacja?
HM
HM 22.09.2021, 14:24
nie bój się, ci co maja wejść za darmo to wejdą za darmo :-)

Pozostałe