Wielka awaria Facebooka i innych platform. Jak się z tym czujecie?

  • 04.10.2021, 18:19
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Wielka awaria Facebooka i innych platform społecznościowych i komunikatorów Fot. ilustracyjne/unsplash
To moment, w którym nagle zmienia się wszystko. Codzienne, odruchowe wręcz klikanie jest niemożliwe: właśnie przestały działać platformy Messenger, Instagram, WhatsApp, i Facebook.

 

Zgłoszenia o błędach pojawiają się na całym świecie. Awarie rozpoczęły się około godziny 17.30 i są rejestrowane w wielu miejscach. Zablokowana jest możliwość logowania sie, wysyłania i odbierania wiadomości, pojawiają się też problemy z otworzeniem witryn portalów społecznościowych.

Dajcie znać, czy u Was też pojawiły się błędy i czy boicie się utraty cennych zdjęć, danych lub innych materiałów zgromadzonych na tych platformach?

A może sytuacja jest „pod kontrolą”, ponieważ życie prowadzicie zasadniczo poza tymi platformami?

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zołza
Zołza 05.10.2021, 12:07
A to była jakaś awaria ? Serio nie zauważyłam 😀
Xx
Xx 05.10.2021, 08:23
Ludzie, piszecie że dobrze, że wyłączony bo można ze sobą porozmawiać. A co robicie tutaj komentując? Tak samo spędzacie czas w internecie. Dzieci same telefonów sobie nie kupiły, nie opłacają rachunków. To wy rodzice jesteście odpowiedzialni za to ze wasze dzieci siedzą w sieci zamiast na ławce w parku
~~~~ja
~~~~ja 05.10.2021, 13:20
Wejście tutaj i przeczytanie bieżących wiadomości i ewentualnie napisanie nawet kilku komentarzy to jakieś kilkanaście minut natomiast są osoby, które na FB potrafią siedzieć non stop cały czas będąc online śledzić co dodali znajomi a także sami dodawać różne wiadomości i zdjęcia nawet będąc w pracy lub szkole.
wirus
wirus 05.10.2021, 07:43
wyłączyć fb to i będzie się lepiej żyło wszystkim
jan
jan 05.10.2021, 07:17
moze wkoncu ludzie wyjda z domow do ludzi
Phi
Phi 04.10.2021, 21:29
Albicla sakiewicza działa👍
www
www 04.10.2021, 21:25
teraz tylko zarządzić nauczanie zdalne i można będzie porozmawiać z dzieckiem i nie będą ściągać i komunikować się gdy nauczyciel mówi lekcję Awaria powinna potrwać do bożego narodzenia wróciła by normalność
marek
marek 04.10.2021, 21:11
No bez jaj, toż to żyć się nie da... :P Najlepiej jakby nie naprawili.
Wibowit
Wibowit 04.10.2021, 21:05
ciekawe jak to dalej nie będzie działać jutro, będę obserwował młodzież w miescie czy dalej gapi w ekrany na chodniku
Tomasz
Tomasz 04.10.2021, 20:49
Super, wspaniała sprawa wreszcie można porozmawiać z drugim człowiekiem, zobaczyć go a nie całymi dniami patrzeć w ekranik i pisać bzdety. Niech trwa ta awaria długo.
Ktoś
Ktoś 04.10.2021, 20:34
Powinni zamknąć na zawsze ten beznadziejny portal, gdzie demokracji ani za grosz a mącenie w głowach niezorientowanych użytkowników na porządku dziennym.
3xl
3xl 04.10.2021, 22:56
Obawiaja sie prawdy, dlatego pewnie ,,awaria,, ,tvp i inne portale napędzają plandemie i reklamują eksperyment medyczny na ludziach,blokuja prawde na youtube ,nie pokazują marszy o wolnosc w Polsce i na świecie, nawet zablokowali prawde o Jedwabnem bo sie obawiaja ........
Opcjonalny
Opcjonalny 04.10.2021, 19:07
Tytuł wymiata, mogę dopisać sobie, że platforma wiertnicza?
HellOKitty
HellOKitty 04.10.2021, 18:40
i to jest lockdown, a nie jakieś tam zamknięcie w domu. odciać ludzi od informacji i będzie się dopiero działo.
ZagadkoweSprawy
ZagadkoweSprawy 04.10.2021, 18:36
Żadna awaria tylko usuwają materiał niewygodny o Włoszech skąd samolotami zwożą imigrantów na granice Białoruską przy współpracy służb Mossadu. Ludzie zaczęli szybko rozprzestrzeniać pewne nagrania i fb przyblokował. Podobnie było gdy do fb i innych wyciekły filmy z wypatraszaniem ludzi jakim przypisano śmierć covid.
ZagadkoweSprawy
ZagadkoweSprawy 05.10.2021, 23:51
Dodam że niebawem nuklearne wybryki zaczną się w Turcji a tzw. eliksir zwany jako obecnie szczepionka będzie podawany do picia z płynem lugola. Zacznie się to wtedy gdy statki jakie właśnie wpływają na Śródziemne chronić *** Mussolinich dopłyną na południe Włoch. Wizjonerka Dixon przewidziała odrodzenie SS i działania wnuków Mussoliniego w destabilizacji Europy. To do nich jeździli popisowy po wytyczne i to oni handlowali dziećmi i narządami. 18 stycznia 2020 roku rozpoczęła się z nimi wojna ale niektóre powiaty w Polsce zamiast pomoc ludziom brnęły w lodobojstwo jakie zostanie rozliczone niebawem przez PJJ. Zapytajcie starosty co ukryła przed mieszkańcami, jaki dokument ostrzegający ludzi.

🇵🇱
🇵🇱 04.10.2021, 20:22
Podobno widziano zagon tatarski na koniach ....... w Bieczu 😎
www
www 04.10.2021, 21:28
Czy trwa nabór do szkoły katów w Bieczu podobno chętnych nie brakuje
strona wuwuwu
strona wuwuwu 04.10.2021, 18:33
Jak się z tym czuję? Doskonale.

Pozostałe