Koncert grupy Dorośli już w najbliższy piątek. Mamy dla Was bilety!

  • 23.11.2021, 11:24
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Plakat koncertu Dorośli w Gorlicach Fot. Gorlickie Centrum Kultury/Dorośli
Naszym Czytelnikom Dorosłych nie trzeba przedstawiać, ale gdyby ktoś z Was jeszcze ich nie znał to... możecie u nas zgarnąć bilety na ich piątkowy konkurs i poznać ich osobiście!

 

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert zespołu Dorośli, który odbędzie się w najbliższy piątek (26 listopada), o godzinie 19 w sali teatralnej GCK.

Bilety w cenie 30 zł są dostępne na biletyna.pl oraz w sekretariacie GCK.

Grupa powstała w 2018 roku z inicjatywy Igora Spolskiego (Happy Village Orchestra), Karola Strzemiecznego (Paula i Karol) oraz Izabeli Lamik (Płyny). Skład zespołu uzupełniają Paweł Bek (gitary) oraz Krzysztof Mika (instrumenty perkusyjne).

Dorośli to akustyczny, piosenkowy projekt z polskimi tekstami, wpisujący się nurt slow-life, alt-country, new-folk. Dorośli to intymna, kameralna atmosfera na koncertach, świetny kontakt z publicznością. Muzyka, która daje wytchnienie, poczucie bliskości i bezpieczeństwa.

 

Aby zgarnąć darmową wejściówkę na piątkowy koncert zespołu Dorośli wystarczy, że polubicie post na naszej stronie na Facebooku dotyczący konkursu i wyślecie do nas maila na adres [email protected] w tytule wpisując: Koncert_DOROŚLI_GCK GORLICE a w treści wiadomości i w komentarzu pod postem zdradźcie nam, którą z piosenek Dorosłych lubicie najbardziej!

Odpiszemy na cztery pierwsze prawidłowe maile! Czas start!

 

 

Tutaj może posłuchać, dlaczego dla zespołu najważniejsze jest to co „tu i teraz” >>>Oto Dorośli. Ich płyta to sztos! Miesiąc po premierze miała niemal sto tysięcy odsłuchań [PODCAST]

 

Przypominamy również rozmowę z Igorem Spolskim >>>Zespół Dorośli swoje studio nagrań ma w łemkowskiej chyży. To mogło się udać tylko w Beskidzie Niskim!

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe