Jutro odbędzie się polsko-ukraińskie spotkanie integracyjne

  • 12.03.2022, 11:33
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

spotkanie polsko-ukraińskie w budynku Sokoła w Gorlicach Fot. UM w Gorlicach
Już jutro (13 marca) zapraszamy na spotkanie integracyjne z dziećmi i młodzieżą z Ukrainy, które odbędzie się o godz. 14 w budynku Sokoła przy ul. Jagiełły 5.

 

Wszystkich gorliczan, którzy przyjęli pod swój dach rodziny uciekające przed wojną, UM w Gorlicach prosi o przekazanie im powyższego zaproszenia.

 


Вже в найближчу неділю запрошуємо на інтеграційну зустріч з дітьми та молоддю з України, яка відбудеться о 14:00 в будинку Сокола на вул. Jagiełły 5.

Всіх горличан, які прийняли під свій дах родини, що втекли від війни просимо переказати їм вижче написане запрошення.

 

Justyna Miarecka

Komentarze (9)

Vader
Vader 13.03.2022, 00:20
Powinniście wyłączyć komentarze , bo jak można było przypuszczać zakompleksiony '' gorlicki kwiat rynsztokowy '' daje upust swoim fobiom i frustracjom ...
.
. 13.03.2022, 13:07
Rozwiń i uzasadnij może swoją wypowiedz, bo nie wiem do której grupy się zaliczam.
Podpis
Podpis 13.03.2022, 12:44
Nie wyłączą, tak samo jak nie wyłączyli przy informacjach o ilości zakażeń etc. Moderacja pozostawia wiele do życzenia, ale gdyby zaczęli naprawdę solidnie filtrować bełkot to okazałoby się, że tych komentarzy jest tyle co kot napłakał.
mjm
mjm 13.03.2022, 12:12
Chyba jest wolność słowa, każdy może pisac, to co uważa za stosowne, jesli cos sie nie podoba nie musisz czytac
Betti
Betti 12.03.2022, 14:02
Dla kobiet w Gorlicach nie ma pracy zasiłków żadnych też ani pomocy jak dzieci pełnoletnie Pomóżcie nam bo drożyzna nas wykonczy
bruxa
bruxa 12.03.2022, 16:51
Ja wyjechałam pracować za granicą bo godność nie pozwala życ na socjalu. Masz odchowane dzieci to co cie trzyma? Chcesz żyć na koszt innych?
mjm
mjm 12.03.2022, 19:12
Dobrze ze wyjechałaś, nie każdy może wyjechac, jak jestes za granicą to po co sie wypowiadasz, ciebie ta sytuacja nie dotyczy
Kraj miodem i mlekiem plymacy
Kraj miodem i mlekiem plymacy 12.03.2022, 13:37
Taki dobroduszny kraj niech pomoga swoim rodakom zyjacym na krawedzi. Pracuje 42 lata tyle tez lat oddaje panstwu podatki mam 2.grupe inwalidctwa zarabiam 2300 zl z czego rachunki za biezacy miesiac to 1500 zl do energi i gazu nie dostane ani zlotowki bo przekraczam 2100 nie mowiac juz o lekach i lekarzach do ktorych musze isc prywatnie bo czeka sie miesiacami jak nie latami wiec pytam nasz rzad po co pracowac jak i tak takich jak ja rzad ma w du...e lepiej pic byc patologia to wtedy malezy sie wiecej porostu uczciwosc w tym naszym cgorym kraju nie oplaca a teraz jeszcze dochodzi pomoc ukraincom wiec tacy jak ja mozemy zdychac z glodu a pokazuje sie jaki to dobroduszny kraj i jaki bogaty kpina to wszystko to.fikcja a rzeczywistosc jest zupelnie inna zadbajcie o.swoich rodakow by godnie zyli a pozniej porywajcie sie na wielkie otwarcie serc jak to mowi rzad moze rzad otworzy serca dla takich jak ja? A takich osob w kraju jest sporo wstyd i zenada jak polki i polacy zyja w 21 wieku
mjm
mjm 12.03.2022, 19:15
Zobaczymy jeszcze jak na tej pomocy wyjdziemy, bo na razie nie za dobrze. Wszystko drogie, rząd z pieniedzy podatników utrzymuje uchodźców., bo nie za swoje nie zanosi sie na poprawę naszego życia, wręcz przeciwnie będzie gorzej.

Pozostałe