Weekendowa kronika drogowa. Worek z kolizjami rozwiązał się...

  • 14.03.2022, 10:36
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Policyjny radiowóz przed komendą w Gorlicach Fot. ilustracyjne/halogorlice.info ©
Po wielu tygodniach kolizyjnej posuchy w ostatnich dniach policjanci mają ręce pełne roboty. W piątek jeździli od stłuczki do stłuczki.

 

Biecz, ulica Przedmieście Dolne. Drogie wymuszenie pierwszeństwa

W piątek (11 marca) kilka minut po godz. 10 kierująca fordem nie dostosowała się do zmieniającej się sygnalizacji świetlnej i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy toyoty, doprowadzając do kolizji pojazdów. Bieczanka została ukarana 1500 zł mandatem i sześcioma punktami.


Gorlice, ulica Biecka. Klasyczne najechanie na tył

Pół godziny później kierowca forda nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w jadącego przed nim mercedesa. Gorliczanin został ukarany 1020 zł mandatem i sześcioma punktami.


Gorlice, ulica Kościuszki. Stłuczka na Zawodziu

Jeszcze tego samego dnia, około godz. 13, doszło do kolejnego najechania na tył. Gorliczanin, siedzący za kierownicą mazdy, doprowadził do kolizji z jadącym przed nim nissanem. Sprawca został ukarany 1020 zł mandatem i sześcioma punktami.


Klęczany. Lexus kontra audi

W piątkowe popołudnie doszło do jeszcze jednej kolizji, której przyczyną również było niezachowanie odpowiedniej odległości między pojazdami. Około godz. 16 kierowca lexusa najechał na tył audi. Gorliczanin dostał 1050 zł mandatu i sześć punktów karnych.


Brunary. Kolizja dwóch osobówek

W niedzielne popołudnie (13 marca) kierowca fiata w czasie cofania najechał na stojącego za nim volkswagena. Sprawca, mieszkaniec gminy Uście Gorlickie, został ukarany 1020 zł mandatem i sześcioma punktami.

 

Źródło info: KPP w Gorlicach

 


 

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe