Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Cudze chwalicie, swoje poznajcie! Beskid Niski doczekał się magazynu.

Podziel się
Oceń

Cztery mieszkanki gmin Ropa i Uście Gorlickie założyły „Magazyn z Beskidu Niskiego”, którego pierwszy numer ukaże się już w najbliższą sobotę (15 czerwca). Redakcja zaprasza tego dnia na piknik, który odbędzie się przed restauracją wysowską Stary Dom Zdrojowy.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Katarzyna, Magda, Dorota i Marlena to koleżanki, których znajomość rozpoczęła się w Beskidzie Niskim. Wszystkie w pewnym momencie swojego życia przyjechały w Gorlickie i zostały.

I tak pewnego dnia w ich głowach pojawił się pomysł założenia beskidzkiej gazety....

Kwartalnik, którego kolejne numery będą pojawiać się zgodnie z porami roku, ukaże się po raz pierwszy w wersji elektronicznej, ale redaktorki nie wykluczają, że w przyszłości będzie go można zdobyć również w postaci drukowanego albumu.

Do współpracy przy tworzeniu magazynu beskidniczki zaprosiły kilku lokalnych fotografów. Wszyscy współtwórcy gazety działają na jej rzecz bezpłatnie.

15 czerwca o godzinie 18 przed budynkiem restauracji Stary Dom Zdrojowy w Wysowej odbędzie się piknik inaugurujący pierwszy numer „Magazynu z Beskidu Niskiego”. Będzie można kupić coś na ząb, wypić pyszną lemoniadę i osobiście poznać współtwórców gazety.

Link do „Magazynu z Beskidu Niskiego” będzie dostępny od niedzieli (16 czerwca) na naszej stronie, a teraz zobaczcie, co redaktorki opowiedziały nam wczoraj o swojej gazecie ? ? ?

 


Napisz komentarz

Komentarze

Maro 14.06.2019 15:19
Gratulacje ! ! !

łąka i las 13.06.2019 14:34
Dziewczyny! Super sprawa! trzymam kciuki :)

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 16°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama