Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Świnna Poręba. Zderzenie ze ścianą.

Podziel się
Oceń

Wspaniałe wieści otrzymaliśmy od siatkarzy GKPS Gorlice, którzy zakończyli właśnie kolejne spotkanie w ramach I ligi małopolskiej.
Świnna Poręba. Zderzenie ze ścianą.

Autor: fot. Michał Bąk

Zalew Świnna Poręba – GKPS Gorlice 0:3 (22:25, 23:25, 15:25)

Gospodarze, którzy mają na koncie już nie jedną ligową niespodziankę, nie byli dziś w stanie powstrzymać rozpędzonej drużyny GKPS-u.

Pierwsze dwa sety to zażarta walka o każdy punkt, z której w obu przypadkach gorliczanie wyszli zwycięsko. W ostatnim secie przewaga przyjezdnych była bezdyskusyjna, można by rzec, że gracze Zalewu zderzyli się ze ścianą „ugrywając” w tym secie tylko 15 punktów.

Wywożąc kolejne, ważne 3 punkty z gorącego terenu, jakim jest Świnna Poręba, gorliczanie są na dobrej drodze by powrócić na fotel lidera. Mając do rozegrania jeszcze jeden mecz zaległy, ustępują pierwszemu Hutnikowi Kraków dwoma punktami. W starciu z mocną ekipą GSKS-u Laskowa nie będzie o nie łatwo.

 

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 9 20 22 10 759 641
2 GKPS Gorlice 8 18 21 11 724 670
3 GSKS Laskowa 8 18 21 12 751 687
4 UKS AS Niepołomice 8 16 18 11 655 608
5 UKS Sparta AGH Kraków 9 14 19 16 812 761
6 MKS GRYF Brzesko 9 13 16 17 708 721
7 LKS BOBOWA 7 10 13 13 574 595
8 UMKS KĘCZANIN Kęty II 9 8 12 22 698 782
9 UKS ZALEW Świnna Poręba 10 8 12 25 802 847
10 ISKIERKA TARNÓW 9 4 8 25 618 789

Napisz komentarz

Komentarze

Marek 21.12.2019 20:41
Brawo! Duma rozpiera! ?

ReklamaAeroklub Podhalański Nowy Sącz - przejmij stery i zostań pilotem - szkoelnie samolotowe - szkolenie szybowcowe - szkolenie do licencji samolotowej - szkolenie dodatkowe - ZADZWOŃ 18 444 84 09
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 14Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum. Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum „Czy jesteś za odrzuceniem przymusowego przyjmowania nielegalnych migrantów, które skutkuje ryzykiem spadku bezpieczeństwa osobistego i ekonomicznego?” – tak brzmi pytanie, na które Polacy mają odpowiedzieć w referendum, które zorganizować pragnie środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Ale by referendum się odbyło, konieczna jest wola Narodu. Dlatego dziś, 17 lipca na briefingu prasowym zorganizowanym na gorlickim rynku, Poseł Barbara Bartuś i lokalni działacze PiS zachęcali mieszkańców powiatu do składania podpisów.Data dodania artykułu: 17.07.2025 20:34Liczba komentarzy artykułu: 30Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 9
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 22°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego