Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A

Krew na wagę złota! Leśnicy z Nadleśnictwa Łosie przyłączyli się do akcji.

Oceń

Odpowiadając na ogólnopolski apel centrum krwiodawstwa, leśnicy z Nadleśnictwa Łosie przyłączyli się do akcji oddawania krwi zainicjowanej przez Generalną Dyrekcję Lasów Państwowych.
Krew na wagę złota! Leśnicy z Nadleśnictwa Łosie przyłączyli się do akcji.
Autor: fot. Nadeśnictwo Łosie

 

Mając na uwadze ogromne potrzeby polskich placówek medycznych, które wynikają m.in. z rozprzestrzeniania się wirusa SARS-COV-2, w miniony poniedziałek (20 kwietnia) aż sześciu pracowników na czele z Nadleśniczym udało się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, oddział w Gorlicach.

Mamy nadzieję, że nasza krew przyczyni się do powrotu do zdrowia wielu chorych, którzy w przyszłości będą potrzebować transfuzji.

Nie zapomnieliśmy także o pracownikach służby zdrowia, którym przekazano materiały promocyjno-edukacyjne o lasach Beskidu Niskiego. Mamy nadzieję, że umilą im ten trudny dla nich czas, jaki poświęcają na ratowanie zdrowia i życia pacjentów.

Postanowiliśmy także, że nasza akcja będzie miała charakter cykliczny tzn. minimum raz w roku chętni pracownicy Nadleśnictwa będą oddawać krew z przeznaczeniem na ratowanie życia Polaków! - podkreślają pracownicy Nadleśnictwa Łosie.

Brawo za postawę! Pamiętajmy, że w obecnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa i wzrastającą liczbą osób hospitalizowanych, krwi zaczyna brakować.

 

źródło i zdjęcia: Nadleśnictwo ŁosieNapisz komentarz
Komentarze
jawol 28.04.2020 16:13
jak się nazywa żona popa?? poparzona!!! a jak się nazywa zona draba??? drabina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hhahaaaa

leśny dziadek 23.04.2020 04:07
Szlachetna postawa, ale oni pracują w lesie i większość z nich ma boreliozę. Chorobę zakaźną, którą można się zarazić nie tylko od kleszcza ale również przez krew.

diXI 23.04.2020 08:35
Do @leśny dziadek. ale bredzisz..........

Ola 22.04.2020 20:28
Super ?? ściskam Was mocno!

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama
a