Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Gorlickie szkoły i przedszkola przed 1 września...

Podziel się
Oceń

Strony internetowe szkół, ich profile FB i inne kanały komunikacji z uczniami stopniowo wypełniają się instrukcjami związanymi z początkiem roku szkolnego. Sprawdźcie, jak u Was będzie wyglądał początek września!
Gorlickie szkoły i przedszkola przed 1 września...

Autor: fot. ilustracyjne/ unsplash

 

Dziś zapraszamy do przeglądu informacji na temat rozpoczęcia roku szkolnego i opieki przedszkolnej w poszczególnych placówkach w naszym mieście. Informacje będziemy aktualizować na bieżąco, w miarę pojawiania się kolejnych informacji z placówek.

 

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

8.00 - spotkanie uczniów klas I-III Szkoły z Wychowawcami w salach lekcyjnych wg załączonego przydziału sal

9.00 - pasowanie na ucznia klasy I (klasy Ia i Ib - duża sala gimnastyczna)

Ze względu na wytyczne GIS prosimy o przybycie na pasowanie tylko jednego z rodziców/opiekunów prawnych. Obowiązują maseczki.  

10.00 - spotkanie uczniów klas IV - VIII szkoły z Wychowawczami w salach lekcyjnych wg załączonego przydziału sal

16.00 - Msza Św. dla uczniów szkoły

Rozkład sal i szczegółowe informacje dostępne >>> TUTAJ

 

Szkoła Podstawowa nr 4 w Gorlicach

1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok w Szkole Podstawowej nr 4. W tym dniu wchodzimy do budynku w wyznaczonych godzinach, wyznaczonymi wejściami, zachowując podstawowe rygory sanitarne. Spotykamy się ze swoimi wychowawcami we wskazanych poniżej klasach. Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego i spotkań z wychowawcami w Szkole Podstawowej nr 4 w Gorlicach 1 września 2020 r.

W szkole przyjęto szczegółowy podział: klasy przychodzą na różne godziny i wchodzą różnymi wejściami, zgodnie z harmonogramem dostępnym >>> TUTAJ

 

Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach

"Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w dniu 1 września 2020:

- dla uczniów klas I w szkole, o godz. 9:00

- uczniowie klas starszych otrzymają informacje od wychowawców w terminie spotkania"

źródło: FB ZS nr 1 im. I. Łukasiewicza w Gorlicach

 

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kromera w Gorlicach

1. Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas pierwszych odbędzie się w dniu 1 września o godzinie 8.30 w następujących salach:

1 a s. nr 9     1 b s. nr 8     1c s. nr 5     1 d s. nr 6     1 e s. nr 14     1 f s. nr 15

Młodzież wchodzi do szkoły wejściem głównym od ulicy Kromera przestrzegając zasad bezpieczeństwa BHP.

2. Informacja dla klas drugich i trzecich zostanie przekazana przez dziennik elektroniczny.

źródło: kromer-gorlice.pl

 

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach

900 – Msza św. w kościele pw. Św. Jadwigi Królowej w Gorlicach

1000 – Spotkania w szkole (po Mszy św. wg harmonogramu)

Klasy 1-sze spotykają się na sali gimnastycznej (wejście obok sali)

  • 1aT (ekonomista/rachunkowość) - wychowawca: Ewa Tutko
  • 1bT (handlowiec/spedytor) - wychowawca: Małgorzata Miękisz-Müller
  • 1cT (organizacja turystyki/hotelarz) – wychowawca: Monika Pierz

Pozostałe klasy, zgodnie z wytycznymi przedstawionymi w Komunikacie szkoły >>> TUTAJ

Obowiązuje ścisły reżim sanitarny: obowiązek dezynfekowania rąk przy wejściu do szkoły, obowiązek zakrywania ust i nosa w kościele. Jeżeli nie ma możliwości zachowania dystansu społecznego proszę stosować maseczki.

źródło: www.zse.gorlice.pl

 


Napisz komentarz

Komentarze

zaraza 29.08.2020 23:13
hahaha

Wirus 28.08.2020 17:39
XD

ReklamaAeroklub Podhalański Nowy Sącz - przejmij stery i zostań pilotem - szkoelnie samolotowe - szkolenie szybowcowe - szkolenie do licencji samolotowej - szkolenie dodatkowe - ZADZWOŃ 18 444 84 09
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 14Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum. Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum „Czy jesteś za odrzuceniem przymusowego przyjmowania nielegalnych migrantów, które skutkuje ryzykiem spadku bezpieczeństwa osobistego i ekonomicznego?” – tak brzmi pytanie, na które Polacy mają odpowiedzieć w referendum, które zorganizować pragnie środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Ale by referendum się odbyło, konieczna jest wola Narodu. Dlatego dziś, 17 lipca na briefingu prasowym zorganizowanym na gorlickim rynku, Poseł Barbara Bartuś i lokalni działacze PiS zachęcali mieszkańców powiatu do składania podpisów.Data dodania artykułu: 17.07.2025 20:34Liczba komentarzy artykułu: 30Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 9
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 25°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Reklama