Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Pogorzelcy z Binarowej proszą o pomoc w wykończeniu nowego domu

Podziel się
Oceń

Dokładnie rok temu pożar doszczętnie zniszczył dom rodziny z Binarowej. Budynek zupełnie nie nadawał się do remontu, można go było jedynie rozebrać.

 

Pisaliśmy o tym >>> Binarowa. Pożar zabudowań mieszkalnych.

Na szczęście z pomocą rodzinie ruszyli ludzie, którzy postawili pogorzelcom z Binarowej nowy dom. Teraz potrzeba pieniędzy na kolejne etapy prac, ale rodzina sama nie jest w stanie poradzić sobie z pokryciem kosztów związanych z wykończeniem domku.

Pragniemy zwrócić się do ludzi dobrej woli o wspomożenie w dalszych etapach pracy przy nowym domku. Z góry z całego serca bardzo dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.

LINK DO ZBIÓRKI


Napisz komentarz

Komentarze

Obiektywny 04.09.2020 14:39
Skoro kogoś stać na drogi samochód to i na wykonczenie domu raczej też, poniewaz to jest bardziej priorytetem niż zabawka którą dzieciak doprowadzi, nie daj Bóg do tragedii..

Subiektywny 05.09.2020 02:50
Czipsie, czy moze juz "4paku lays" najpierw się zorientuj co piszesz...i pisz tak jak było chronologicznie, a nastepnie się udzielaj.

Błędny ognik 02.09.2020 15:22
"miej chonor i sam utrzymój", szacun za ortografię!!!

www 01.09.2020 21:24
" i tak się zastanawiam... może by go wcześniej wykończyć?" "Młody masz rację pomogli ,ale czy ty powinieneś """"żerować ''' NA WSPÓŁCZUCIU MIEJ CHONOR I SAM UTRZYMÓJ SWOJA RODZINĘ Jak masz żonę to ona to doceni

młody_ 01.09.2020 16:43
bardzo współczuje rodzinie, naprawdę!!! ... ale zastanawiam sie czy zbiórka pieniędzy jest zawsze najlepsza formą pomocy - sam pracuje na swój dom od paru lat i tak się zastanawiam... może by go wcześniej wykończyć?

MrRed 01.09.2020 14:44
myślę, że bardzo przydałaby się pełna lista potrzebnych rzeczy, tak jak to jest przy szlachetnej paczce. wiadomo dokładnie na co zbieramy jub czego konkretnie trzeba, bo puszki farby teraz podarowane się przeterminują, płyty karton-gips też raczej za wczesnie bo gdzie to składać. więc co konkretnie?

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 13Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum. Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum „Czy jesteś za odrzuceniem przymusowego przyjmowania nielegalnych migrantów, które skutkuje ryzykiem spadku bezpieczeństwa osobistego i ekonomicznego?” – tak brzmi pytanie, na które Polacy mają odpowiedzieć w referendum, które zorganizować pragnie środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Ale by referendum się odbyło, konieczna jest wola Narodu. Dlatego dziś, 17 lipca na briefingu prasowym zorganizowanym na gorlickim rynku, Poseł Barbara Bartuś i lokalni działacze PiS zachęcali mieszkańców powiatu do składania podpisów.Data dodania artykułu: 17.07.2025 20:34Liczba komentarzy artykułu: 30Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 9
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklama