Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Blisko 60 propozycji w konkursie na hasło promujące gminę Sękowa! Rusza głosowanie

Podziel się
Oceń

W poniedziałek (10 maja) odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na hasło promujące gminę Sękowa.

 

>>>Wymyśl hasło promujące gminę Sękowa i wygraj nagrody!

Komisja konkursowa w składzie: wójt gminy Sękowa Małgorzata Małuch, sekretarz gminy Michał Diduch, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Iwona Tumidajewicz, pełnomocnik ds. współpracy, pozyskiwania funduszy unijnych i promocji gminy Jacek Pięta, kierownik stacji obsługi w obiekcie sportowo-rekreacyjnych w Małastowie Anna Grzywacz wyłoniła zwycięzców:

  • I miejsce Edyta Węgrzyn za hasło: SĘK YOU tak tutaj się mówi
  • II miejsce: Sękowa jest czadowa
  • III miejsce Piotr Woźniak: Piękna i zdrowa tylko Sękowa

Nagrodę za zajęcie I miejsca i II miejsca ufundowało Uzdrowisko w Wapiennem. Zwyciężczyni otrzyma 10 zabiegów w jaskini solnej. Osoba, która zajęła II miejsce otrzyma miesięczny zapasu wody Wysowianka. Natomiast nagrodą za zajęcia III miejsce jest bon pieniężny na materiały plastyczno-papiernicze.

Jesteśmy pod wrażeniem aktywności mieszkańców i postanowiliśmy ogłosić dodatkowe głosowanie internautów. Poniżej znajdują się wszystkie propozycje, które wpłynęły w konkursie, prosimy o Waszą opinię! Które hasło jest najlepsze? Zagłosuj! – czytamy na stronie Urzędu Gminy Sękowa.

LINK DO GŁOSOWANIA

Źródło info i foto: UG Sękowa


Napisz komentarz

Komentarze

LOL 12.05.2021 12:16
SĘK YOU? serio? xddddddddd

qwer 17.05.2021 21:43
jaki sęk takie ju...

X 12.05.2021 10:40
Po akcji scalania gruntów, to nie jednemu mieszkańcowi zdrowie po***dło, i nawet Wapienne im nie pomoże.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 13Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum. Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum „Czy jesteś za odrzuceniem przymusowego przyjmowania nielegalnych migrantów, które skutkuje ryzykiem spadku bezpieczeństwa osobistego i ekonomicznego?” – tak brzmi pytanie, na które Polacy mają odpowiedzieć w referendum, które zorganizować pragnie środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Ale by referendum się odbyło, konieczna jest wola Narodu. Dlatego dziś, 17 lipca na briefingu prasowym zorganizowanym na gorlickim rynku, Poseł Barbara Bartuś i lokalni działacze PiS zachęcali mieszkańców powiatu do składania podpisów.Data dodania artykułu: 17.07.2025 20:34Liczba komentarzy artykułu: 30Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 9
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklama Zapraszamy do oglądania transmisji z wyścigu Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025