Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama
Reklama Podaruj dzieciom dom! Zostań rodziną zastępczą - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Słoneczna 7, Gorlice, tel. 18 352 53 80
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, Wydział Nauk Inżynieryjnych - MECHATRONIKA, INFORMATYKA, ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI tel. 18 547 29 08

Inspiracja podbudowana techniką. Zobaczcie graffiti spod gorlickiej galerii [FOTO]

Podziel się
Oceń

Zakończono prace na terenie parkingu pod galerią znajdującą się w centrum naszego miasta, przy rondzie pod drukarnią. Graffiti, które je zdobi jest wykończone, kolorowe i przykuwa uwagę. Jak się Wam podoba?
Inspiracja podbudowana techniką. Zobaczcie graffiti spod gorlickiej galerii [FOTO]

Autor: Fot. haloGorlice

 

Miejska galeria sztuki już otwarta. Parking pod galerią w centrum miasta został ozdobiony graffiti, które przykuwa uwagę.

Chociaż w godzinach szczytu podejście tam i obejrzenie prac może być trudne, warto zaplanować wieczorny spacer w tym rejonie. Wówczas nie powinny Wam przeszkadzać zaparkowane tam auta.

Kunszt młodych artystów poznacie jeśli podejdziecie bliżej i zobaczycie, jak nakładano kolejne warstwy farby i jak płynne są przejścia pomiędzy kolejnymi odcieniami. W zależności od tego, z której strony pada światło, można dostrzec kolejne odcienie i linie. To, co oglądamy najczęściej jako pewną dużą całość kryje zdecydowanie więcej.

Czy potraficie rozpoznać inspiracje i postaci, które młodzi artyści przedstawili na murach?

 

 



Napisz komentarz

Komentarze

ŁM 17.06.2021 20:43
jestem pod wrażeniem, zawsze lepsza taka ekspresja niż pusta ściana.. trochę brakuję nam do Nowego Sącza gdzie jest już wysoki poziom, ale mimo wszystko kciuk w górę :)

Aga 17.06.2021 16:30
ale badziewie

Aya 18.06.2021 00:30
Powiedziała zakompleksione beztalencie? ale na to niestety nie ma żadnych pigułek. Za to jest maść na ból ***:p

sen 17.06.2021 10:31
Fajne, ale o wiele lepiej to graffiti prezentowałoby się gdyby ściany na których powstało zostały wcześniej do tego odpowiednio przygotowane. A jak widać na zdjęciach tak nie jest.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
ReklamaStand-up Grzegorz Dolniak - Kino Farys w Bieczu - 29 marca 2026
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 2°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 999 hPa
Wiatr: 7 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12