Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
WAŻNE
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

A Ty? Kiedy dowiedziałeś się o awarii? [ANKIETA]

Podziel się
Oceń

Zapraszamy Was do udziału w ankiecie na temat częstych ostatnio przerw w dostawie wody. Być może w naszym regionie powinny pojawić się nowe metody informowania o takich zdarzeniach?
A Ty? Kiedy dowiedziałeś się o awarii? [ANKIETA]

Autor: Fot. ilustracyjne/freepik

 

W ciągu kilku ostatnich dni informacje o wyłączeniu wody dotyczyły bardzo wielu mieszkańców naszego regionu. Chociaż staramy się możliwie szybko przekazywać Wam te informacje, to niestety, nie zawsze docierają one odpowiednio szybko.

W przypadku zdarzeń nagłych: awarii, przekazanie informacji następuje możliwie szybko po jej pojawieniu się. Najważniejsza zawsze jest informacja o tym, kiedy możliwy jest powrót wody do kranów w naszych mieszkaniach. Jeśli są to planowane wcześniej przerwy dostaw wody, chcielibyśmy być o tym informowani z odpowiednim wyprzedzeniem, a nie wtedy, kiedy remont sieci już się rozpocznie. Nieprzypadkowo informacje z przerwami w dostępie do energii elektrycznej są jednymi z tych informacji, które najchętniej czytacie na naszym portalu!

Zapraszamy Was do udziału w ankiecie: w jaki sposób do tej pory dowiadywaliście się o przerwie w dostawie wody w Waszym regionie?

Komentujcie: jaki system informowania wydaje się Wam najskuteczniejszy i jakiego oczekiwalibyście?


Napisz komentarz

Komentarze

zupka 31.07.2021 16:26
przepraszam, chodzilo mi o rastauracje ,, stary dworzec,, w Zagorzanach. sorry. wie ktoś coś.

zupka 30.07.2021 22:32
może ktoś wie,dlaczego restauracja dworcowa nie przyjmuje gości na miejscu w ostatnim czasie,a ogłasza się z_: obiadem dnia:(. Kiedy będzie można tam zjeść?

Juzik 30.07.2021 21:23
Sms to miasto przysyla jak reklamuje impreze albo termin podatku się zbliża. Ale o awarii wody juz nie ... dlaczego?

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 17°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego