Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Policjanci zatrzymali trzy osoby za posiadanie narkotyków i psychotropów

Oceń

Mundurowi z Komisariatu Policji w Bobowej zatrzymali w sumie trzy osoby, z których jedna odpowie za posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych oraz środków odurzających. Dwóch mężczyzn i kobieta usłyszeli już zarzuty. Teraz ich losem zajmie się sąd.
Policjanci zatrzymali trzy osoby za posiadanie narkotyków i psychotropów
Autor: KPP w Gorlicach/halogorlice.info ©

 

W piątkowy poranek (5 sierpnia) bobowscy policjanci wraz z kryminalnymi z gorlickiej komendy weszli do domu 26-letniego mieszkańca Bobowej. W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze natrafili na ponad pół kilograma substancji psychotropowych w postaci mefedronu i ponad 48 gramów marihuany.  

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia postawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci  dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego w wysokości pięciu tysięcy złotych. W sprawie toczy się śledztwo prowadzone przez Komisariat Policji w Bobowej – relacjonuje aspirant sztabowy Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Natomiast w sobotę (6 sierpnia) policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej w trakcie kontroli drogowej ujawnili przy mieszkance powiatu tarnowskiego i mieszkańcu gminy Bobowa osiem gramów mefedronu. Kobieta i mężczyzna również zostali zatrzymani, a następnego dnia przedstawiono im zarzuty posiadania substancji psychotropowych, za co grozi im trzy lata pozbawienia wolności.
 


Napisz komentarz
Komentarze
Gobil 09.08.2022 07:14
A w Gorlicach wiedzą kto dileruje i ich nie tykają.

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!