Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Kandydaci walczą o głosy. Dziś rozmawiali z mieszkańcami Gorlic [FOTO/VIDEO]

Podziel się
Oceń

Kandydaci startujący w Wyborach Parlamentarnych z okręgu nr 14 wyszli dziś naprzeciw swoim potencjalnym wyborcom, rozdając gazetki, ulotki, wizytówki i słodycze.
Kandydaci do Sejmu RP stojący na gorlickim Rynku
Spotkanie z wyborcami na gorlickim Rynku

Autor: halogorlice.info ©

 

Odwiedzili dziś gorlicki Rynek Maślany, gdzie spotkali się z osobami kupującymi na gorlickim bazarku. Potem kandydaci na posłów przenieśli się na Rynek, gdzie odbyło się spotkanie z mieszkańcami.

Rozmawiali z przechodniami, prezentując swoje poglądy i plan na zmianę lokalnych spraw.



Napisz komentarz

Komentarze

ccww 22.10.2023 22:55
Litości z tym Plato, zdejmijcie go już bo masakra...

Heniu 14.10.2023 23:11
"Zagrypiały" starszy pan, który sam nie zna tego, co Lewica deklaruje w swoim programie, dramat! Ogarnijcie tą Lewicę w Gorlicach bo strach. Pan Plato zdjęcia chyba z przed 20 lat na plakatach

Mariusz 13.10.2023 12:34
Po wczorajszej debacie w Gorlicach tylko i wyłącznie Konfederacja zaproponowała inne i normalne podejście. Pan Plato nadawałby się najwyżej do kabaretu, pokemon to już żal patrzeć.

Krystyna 11.10.2023 14:04
Darmowe żłobki ? A czemu Pan Plato na czerwcowym posiedzeniu RM głosował za podniesieniem czesnego w żłobku publicznym ????

Załamany 11.10.2023 06:31
Do wszystkich starszych osób. Zapytajcie swoich wnuków w jakim kraju chcieliby żyć. Tylko to powinno wpływać na Wasz głos!!!

aa 10.10.2023 15:47
Precz z komuną!

Cola 10.10.2023 13:08
Z tym kodzykoem propozycji to tylko na grzyby panie Plato A to SLD brało sakramenty w tamtych czasach

Cola 10.10.2023 13:06
Z całym szacunkiem panie Plato ale z tym koszykiem propozycji to tylko na grzyby To SLD brało komunie bierzmowanie i ślub kościelny ???

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 12Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10zdjęcie przedstawia gorlicki ratusz na rynku Czym jeżdżą radni z Gorlic? Sprawdziliśmy ich oświadczenia majątkowe. Od lokalnych krezusów po skromnych Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gorlicach pojawiły się oświadczenia majątkowe wszystkich 21 radnych Rady Miasta za rok 2024. To coroczny obowiązek, który pozwala mieszkańcom sprawdzić, czym dysponują ich reprezentanci: jakie mają nieruchomości, ile oszczędności zgromadzili, z jakich źródeł osiągają dochody i – co wielu ciekawi najbardziej – jakimi samochodami jeżdżą.Data dodania artykułu: 23.07.2025 11:14Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 8
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 19°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklama Zapraszamy do oglądania transmisji z wyścigu Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025