Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 27 października a 9 listopada 2025
ReklamaRestauracja Galicja już otwarta, Klęczany 213 - Przyjdź, poczuj smak i atmosferę!
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260
ReklamaStudio Treningu Personalnego, ul. Ogrodowa 2, Gorlice, tel. 535 990 898

Przysieki. Zderzenie pociągu z samochodem osobowym [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Wczoraj (16 października) po godz. 22 w Przesiekach w Gminie Skołyszyn (powiat jasielski) doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym.
Przysieki. Zderzenie pociągu z samochodem osobowym
Zderzenie pociągu z samochodem osobowym

Autor: Biecz 998

 

Doszło do niego na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Przysiekach. Jedna osoba została poszkodowana. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydobyć ją z pojazdu.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane służby ratunkowe, dwa zastępy straży pożarnej z JRG Jasło i OSP KSRG Skołyszyn, po jednym z OSP KSRG Pusta Wola i OSP Przysieki, ZRM i policja.


AKTUALIZACJA (źródło: KPP w Jaśle, godz. 22.15)

Wczoraj (16 października) około godz. 22, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Przysiekach. Na miejsce natychmiast skierował jasielskich policjantów z wydziału ruchu drogowego i referatu patrolowo-interwencyjnego.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący oplem nie zastosował się do znaku B-20 „STOP” i wjechał na przejazd kolejowy, wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Kraków-Zagórz. Jego pojazd został zepchnięty kilkadziesiąt metrów dalej. Kierowca osobówki został ranny i trafił do jasielskiego szpitala. Załoga pociągu oraz jego pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Zarówno kierowca opla jak i maszynista byli trzeźwi.

Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady, co pozwoli na dokładne ustalenie przebiegu zdarzenia. Na miejscu pracowali również strażacy i funkcjonariusze SOK.

 

Źródło info: Jasło 112/KPP w Jaśle

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAutogaz LPG MAR-GAZ, jedyny przedstawiciel sieci Czakram w Gorlicach - montaż - serwis - naprawa instalacji gazowych samochodowych LPG, Gorlice, ul. Dębowa 2 - tel. 502 177 785
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama15, 16 listopada 2025 - Ekspedycja Słodkości, Ekspedycja Orientalna, DARMOWE DMUCHAŃCE - Arena Gorlice
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 13°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 23 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego