Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki 34
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU

Oj. Będzie się działo! Gorlicki Sztab zaczął już swoje funkcjonowanie

Podziel się
Oceń

Styczniowy 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Na dwa miesiące przed organizacją imprez zawiązał się gorlicki sztab, a prawie 30-osobowy zespół organizatorów spotkał się na pierwszym zebraniu informacyjnym.
osoby siedzące przy stołach podczas spotkania sztabu wośp w Gorlicach
Spotkanie sztabu WOŚP w Gorlicach

Autor: halogorlice.info ©

 

Szefem gorlickiego Sztabu WOŚP ponownie został wybrany Janusz Zięba. Lokalna akcja będzie wspierana przez grupę około 170 wolontariuszy, którzy 28 stycznia 2024 wyruszą na ulice kilku okolicznych miejscowości. 

Razem z Gorlicami zagrają Bobowa, Szymbark, Ropica Polska i Uście Gorlickie, a także miejscowości ościenne południowo-zachodniej części powiatu gorlickiego.

Wszystkie wydarzenia skupią się wokół terenu gorlickiego OSiR-u i to właśnie tam warto będzie przyjść, bo jakby to powiedział Jurek Owsiak „Oj. Będzie się działo”.

Jak co roku odbędzie się Gorlicki Kręciołek, gdzie będzie można przejechać się podrasowanymi samochodami.

Później wydarzenia kulturalno-sportowe przeniosą się do hali OSiR. Na wysokiej scenie zaprezentują się wokalne i taneczne grupy młodzieżowe. Tu też organizatorzy przeprowadzą wiele licytacji i konkursów dla uczestników. Zwieńczeniem wieczoru będą koncerty zespołów muzycznych.

Najmłodsi będą mogli się wyszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach. Siedzibą sztabu będzie budynek gorlickiego Sokoła przy ul. Jagiełły.

Przed 20 listopada zostanie zarejestrowany oficjalny Gorlicki Sztab WOŚP – informuje jego szef, Janusz Zięba.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby się włączyć w organizację gorlickiego finału WOŚP, do przyjścia we wtorek, 28 listopada po południu do budynku Urzędu Miejskiego w Gorlicach do sali 207, wtedy odbędzie się drugie spotkanie organizacyjne, po którym będziemy już znać więcej szczegółów związanych z punktami programu, jakie odbędą się w dzień finału – zaprasza, Janusz Zięba.


Osoby zainteresowane współorganizacją imprez mogą zgłaszać się też do naszej redakcji po dodatkowe informacje związane ze spotkaniami sztabu. 

Czekamy pod nr telefonu 733 053 005, lub na naszym profilu Facebook.
 

A jak było w poprzednim roku? Zobacz podsumowanie finału 31. WOŚP w Gorlicach.

Napisz komentarz

Komentarze

aa 15.11.2023 14:36
Będzie pęczniał Złoty Melon.

ReklamaMet Chem - Okna PCV DRUTEX, kominki, piece kaflowe - Gorlice, ul. Kościuszki 12, tel. 18 353 10 74
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama 9. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego - 15 maja - 16 czerwca
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Bieckie Centrum Kultury zaprasza na Summer DJ Meeting 2026
Reklama

Temperatura: 21°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Ricardo Treść komentarza: Doskonała okazja do reklamy butów i skarpetek. Teraz Polska. Data dodania komentarza: 2.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Rzeźnik w Beskidzie Niskim Autor komentarza: Pershing Treść komentarza: Bananowe księżniczki z lustereczkiem w dłoni i tipsami na paznokciach, które tylko czekają, aby spełniano wszystko czego chcą. A tymczasem tak naprawdę dwie lewe ręce do pracy, cięty język i idealne proporcje i nic więcej. Ładna buzia to jeszcze nie wszystko, jak się ma w głowie pusto. Data dodania komentarza: 1.06.2026, 15:36 Źródło komentarza: Finał konkursu Polska Miss Małopolski 2026. Reprezentantki powiatu walczyły o koronę [FOTO] Autor komentarza: Ww Treść komentarza: Co za głupota z tymi schronami. Schrony to na kilka godzin. A potem, doba bez prądu i nie ma wody. Ludzie będą się bić o wodę, z bloków latać do domów jednorodzinnych z wiaderkami, czy da się uciągnąć wody ze studni. Dopiero będzie bitka. Może by któryś dziennikarz zapytał, jak długo da się tłoczyć wodę z Ropicy Polskiej do miasta na prądzie z generatorów jak tak lubicie sensacje? Data dodania komentarza: 1.06.2026, 12:51 Źródło komentarza: Gorlice bez schronów? Ustawa nakłada nowe obowiązki Autor komentarza: Smakosz Treść komentarza: Każdy je co chce, co mu smakuje. Czasem i takiego jedzenia trzeba spróbować. Jest jednak inny problem , a mianowicie wjazdu na DK28. Nikt nie pomyślał a po otwarciu restauracji ruch na pewno się zwiększy a co za tym idzie korki będą jeszcze większe zwłaszcza w godzinach szczytu. Data dodania komentarza: 1.06.2026, 10:56 Źródło komentarza: Złote łuki już czekają na montaż. Restauracja stroi się przed otwarciem [FOTO]
Reklama