Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Świętuj z nami rozpoczęcie Wakacji 2025
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Jest najnowszy komunikat gorlickiego Magistratu w sprawie wody

Podziel się
Oceń

Pojawiają się na bieżąco nowe wiadomości o stanie wody w gorlickim wodociągu. Urząd Miejski w Gorlicach wydał kolejny komunikat.
szklanka z wodą i wykrzyknik
Miasto Gorlice wydało komunikat w sprawie wody

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info

 

Przed momentem na stronie Urzędu Miejskiego w Gorlicach pojawiła się kolejna informacja.
 

Wyniki zleconych wczoraj przez MPGK badań, nie potwierdziły obecności bakterii Clostridium perfringens w gorlickim wodociągu – informuje strona internetowa Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Laboratorium, które przeprowadziło badania, posiada akredytację, w związku z czym, otrzymany wynik jest wiążący dla sanepidu – czekamy obecnie na oficjalne odwołanie komunikatu wydanego przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gorlicach o niezdatności wody do spożycia, o czym będziemy informować Państwa na bieżąco.


Źródło info: UM w Gorlicach

Napisz komentarz

Komentarze

Ocochodzi 26.01.2024 13:58
To w końcu woda nadaje się do spożycia czy nie? Wczoraj pisaliście, że woda nadaje się do spożycia a dzisiaj, że magistrat oczekuje na komunikat sanepid.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
ReklamaWeronica sp. z o.o. zaprasza uroczyste obchody Jubileuszu 30-lecia
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 18°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12