Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama

Pijany kierowca doprowadził do kolizji. Miał ponad 1,6 promila alkoholu

Podziel się
Oceń

Miniony weekend niestety po raz kolejny należał do nietrzeźwych kierowców. Za spowodowanie kolizji mandaty, a za prowadzenie pod wpływem alkoholu odpowiedzą przed sądem.
Policyjny radiowóz
Zdarzenia drogowe w powiecie gorlickim

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info©

 

Szalowa. Odpowie przed sądem

W sobotę (10 lutego) około godziny 13.30 doszło do zdarzenia w Szalowej.

Jak opisał nam w rozmowie podkom. Grzegorz Szczepanek z KPP w Gorlicach:

Mieszkaniec Ptaszkowej, kierujący samochodem marki Audi został zatrzymany do kontroli. Jak się okazało, prowadził pojazd będąc w stanie nietrzeźwości. Pierwsze badanie wykazało promil alkoholu w organizmie.

Zatrzymano mu prawo jazdy, a on za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem.

 

Gorlice. Zderzenie boczne pojazdów

Tego samego dnia (10 lutego) około godziny 18.50 doszło do kolejnego zdarzenia na ulicy Parkowej w Gorlicach.

Mieszkaniec Gorlic, kierujący samochodem marki Volkswagen nie zachował bezpiecznej odległości od wyprzedzanego pojazdu marki Hyundai, którym kierował mieszkaniec Ropicy Polskiej i doprowadził do zderzenia bocznego  – informuje podkom. Szczepanek.

Jak się okazało, sprawca kolizji prowadził pojazd będąc w stanie nietrzeźwości. Pierwsze badanie wykazało 1,65 promila alkoholu w organizmie.

Sprawca zdarzenia za kolizję został ukarany mandatem karnym w wysokości 1300 złotych i 10 punktami karnymi, a za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem.

 

Gorlice. Uderzył w zaparkowany samochód

W niedzielę (11 lutego) około godziny 19 doszło do zdarzenia na ulicy Hallera w Gorlicach.

Mieszkaniec Gorlic, kierujący samochodem marki Hyundai podczas cofania nie zachował bezpiecznej odległości, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z zaparkowanym pojazdem marki Opel – wyjaśnia podkom. Szczepanek.

Sprawca zdarzenia był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

 

Zagórzany. Nietrzeźwy kierowca

Dzisiaj (12 lutego) około godziny 7.30 doszło do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy.

Jak opisał nam w rozmowie podkom. Grzegorz Szczepanek z KPP w Gorlicach:

Mieszkaniec Kwiatonowic, kierujący samochodem marki Volkswagen został zatrzymany do kontroli. Jak się okazało, prowadził pojazd mając 0,26 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a  za jazdę po użyciu alkoholu odpowie przed sądem.

 

Źródło info: KPP Gorlice

Napisz komentarz

Komentarze

Mati 12.02.2024 19:29
Szkoda że od 14 wchodzi przepis o konfiskacie auta za jazdę po alkoholu bo już by się požegnali z uatami

ReklamaAeroklub Podhalański Nowy Sącz - przejmij stery i zostań pilotem - szkoelnie samolotowe - szkolenie szybowcowe - szkolenie do licencji samolotowej - szkolenie dodatkowe - ZADZWOŃ 18 444 84 09
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Karol Rąpała z dyplomem i grający na fortepianie Podwójny triumf młodego pianisty z Gorlic Serdeczne gratulacje dla Karola Rąpały, utalentowanego ucznia z klasy fortepianu pani Magdaleny Zębali w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach, który nie zwalnia tempa i jeszcze przed wakacjami może pochwalić się imponującymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.Data dodania artykułu: 23.07.2025 09:11Liczba komentarzy artykułu: 2Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 13Zdjęcie przedstawia wilka badanego przez weterynarzy. W Gorlicach pojawił się wilk! [FOTO/VIDEO] Budzi w społeczeństwach ambiwalentne uczucia: z jednej strony podziwiamy jego dzikość, niezależność i piękno, z drugiej – podskórnie obawiamy się go, zarówno jako niebezpiecznego dla zwierząt hodowlanych, jak i ludzi – nawet mimo naukowego absurdu tej ostatniej tezy. Bez względu na opinie, fakty są bezlitosne: mamy w Gorlicach wilka.Data dodania artykułu: 18.07.2025 17:00Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum. Poseł Barbara Bartuś zachęca Gorliczan do podpisów w sprawie referendum „Czy jesteś za odrzuceniem przymusowego przyjmowania nielegalnych migrantów, które skutkuje ryzykiem spadku bezpieczeństwa osobistego i ekonomicznego?” – tak brzmi pytanie, na które Polacy mają odpowiedzieć w referendum, które zorganizować pragnie środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Ale by referendum się odbyło, konieczna jest wola Narodu. Dlatego dziś, 17 lipca na briefingu prasowym zorganizowanym na gorlickim rynku, Poseł Barbara Bartuś i lokalni działacze PiS zachęcali mieszkańców powiatu do składania podpisów.Data dodania artykułu: 17.07.2025 20:34Liczba komentarzy artykułu: 30Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 9
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 19°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklama