W Kąśnej Górnej samochód osobowy uderzył w drzewo. Pisaliśmy o tym w osobnym artykule.
Informacje o tym zdarzeniu podaje portal tarnowska.tv. Wiadomości był aktualizowane na bieżąco, zgodnie z rozwojem wydarzeń.
Około godziny 18 otrzymaliśmy zgłoszenie, że pod sklepem w Kąśnej ma miejsce sytuacja związana z prowadzeniem samochodu w stanie nietrzeźwości – relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy KMP w Tarnowie.
Na miejsce zostali skierowani policjanci z komisariatu w Ciężkowicach, którzy pojechali w kierunku tego sklepu. Gdy do niego dojeżdżali zauważyli, że w przeciwną stronę jedzie samochód, czerwony fiat, który odpowiadał opisowi podanemu w komunikacie.
Policjanci zdążyli obrócić samochód, żeby pojechać w tym samym kierunku, niestety czerwony fiat zniknął im z oczu. Po przejechaniu kilkuset metrów zauważyli światła samochodu, który znajdował się w przydrożnym drzewie. W rozbitym pojeździe były trzy osoby, jak się później okazało był to 32-latek, 34-latek i 39-latek.
Kierowcy i policjanci próbowali wyciągnąć te osoby z roztrzaskanej karoserii, jednak było to niemożliwe. Samochód w pewnym momencie zaczął się nawet palić, a kierowcy, którzy byli na miejscu rozpoczęli akcję gaśniczą. Jedna z pierwszych jednostek straży pożarnej, która przyjechała na miejsce, również pomogła gasić, a następnie użyła ciężkiego sprzętu, aby dostać się do poszkodowanych.
Osoby zostały wyciągnięte z pojazdu, jedna z tych osób, 34-latek został zabrany helikopterem do szpitala, w tym momencie tam przebywa. Niestety w wyniku tego zdarzenia dwie osoby zginęły na miejscu. W tym momencie pracują policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Tarnowie.
Pomimo podjętych czynności medycznych życia dwóch mężczyzn nie udało się uratować, trzeci w stanie krytycznym śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala.
Kilka godzin później pojawiła się dodatkowa informacja o skutkach wypadku.
Niestety pomimo podjętych czynności medycznych przez lekarzy, trzeci z mężczyzn zmarł w szpitalu – potwierdza asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy KMP w Tarnowie.
Źródło info i foto: KPM Tarnów/Tarnowska TV
Źródło foto: Zbigniew Filar/Tarnowska TV








![Przemysław Przybyłowicz. Gorlicki kronikarz rzeczywistości [FOTO] zdjęcie przedstawia osoby stojące przed ekranem w kinie, jedna osoba siedzi na krzesełku](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-przemyslaw-przybylowicz-gorlicki-kronikarz-rzeczywistosci-foto-1770658850.jpg)



![Co? Gdzie? Halo! Wystawy oraz rodzinne ferie na kuligu w Regietowie [PONIEDZIAŁEK, 9 lutego 2026] zdjęcie przedstawia konie](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-co-gdzie-halo-ferie-wystawy-oraz-rodzinne-ferie-na-kuligu-w-regietowie-poniedzialek-9-lutego-2-1770631733.jpg)





![Rozpoczął się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [PROGRAM] zdjęcie przedstawia dwóch chłopaków na ulicy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-rozpoczal-sie-34-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-program-1769336771.jpg)
![Gmina Gorlice. Koło Gospodyń Wiejskich obchodzi 75-lecie istnienia [FOTO] zdjęcie przedstawia uczestników biorących udział w jubileuszu 75 lecia KGW w Bystrej](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gmina-gorlice-kolo-gospodyn-wiejskich-obchodzi-75-lecie-istnienia-foto-1770496601.jpg)





![Gorlice. Zdarzenie pojazdów na ul. Sikorskiego. Są ranni [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia karetkę pogotowia, dwa rozbite samochody](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-zdarzenie-drogowe-na-ul-sikorskiego-1770374499.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze