Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama 15-17 sierpnia - XIII Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza w Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja w Trzcinicy

Pani Władzia zawojowała konkurs „Szansa na Sukces Senior” w Tuchowie

Podziel się
Oceń

Wśród wydarzeń kulturalnych, które niezmiennie przyciągają uwagę i serca publiczności, szczególnie wyróżniają się te, które celebrują talent i pasję bez względu na wiek. Jednym z takich wydarzeń był konkurs wokalny dla seniorów „Szansa na Sukces Senior”, który odbył się w Tuchowie.
grupa osób siedzących na scenie domu kultury w tuchowie
Wśród uczestników, którzy zaprezentowali niezwykły wachlarz umiejętności i emocji, znalazła się pani Władysława Prorok z Ropy

Autor: GOK w Ropie

 

Wśród uczestników, którzy zaprezentowali niezwykły wachlarz umiejętności i emocji, znalazła się pani Władysława Prorok z Ropy, której występ zaskarbił sobie wyjątkowe uznanie, co zaowocowało zajęciem ex aequo pierwszego miejsca wspólnie z wszystkimi innymi uczestniczkami konkursu.

Pani Władysława pokazała, że pasja do muzyki i śpiewu to jej domena. Jej występ był dowodem na to, że talent rozwija się przez całe życie, a muzyka jest uniwersalnym językiem, który łączy pokolenia. Repertuar wybrany przez panią Władysławę na potrzeby konkursu odzwierciedlał jej głęboką miłość do muzyki oraz umiejętność wyrażania emocji za pomocą głosu, co bez wątpienia zachwyciło jury oraz publiczność.

Konkurs „Szansa na Sukces Senior” w Tuchowie, organizowany został z myślą o seniorach, stanowił ważną platformę, dzięki której doświadczeni artyści mogą dzielić się swoją twórczością, inspirować innych i przypominać o wartościach, które w muzyce są najważniejsze – autentyczności, emocji i przekazu. Zajęcie przez panią Władysławę Prorok i wszystkie inne uczestniczki ex aequo pierwszego miejsca jest wyrazem uznania dla każdej z nich i podkreśla, że w muzyce i sztuce nie zawsze liczy się rywalizacja, ale przede wszystkim wspólnota, radość tworzenia i dzielenia się pięknem.

Wydarzenie to nie tylko uwydatniło bogactwo talentów wśród seniorów, ale również pokazało, jak ważne jest wspieranie i promowanie aktywności artystycznej w każdym wieku. Dla wielu uczestników, a w szczególności dla pani Władysławy Prorok, udział w konkursie „Szansa na Sukces Senior” był nie tylko okazją do zaprezentowania swoich umiejętności, ale również potwierdzeniem, że marzenia o występowaniu i dzieleniu się swoją pasją mogą się spełniać bez względu na wiek.

Sukces pani Władysławy Prorok i innych uczestniczek konkursu w Tuchowie jest inspiracją dla osób w każdym wieku, motywując do rozwijania swoich pasji i aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. Ich historia przypomina, że każdy ma w sobie "szansę na sukces", a muzyka i sztuka są doskonałymi narzędziami do wyrażania siebie i łączenia z innymi, niezależnie od wieku czy doświadczenia.


Źródło info i foto: GOK w Ropie

Napisz komentarz

Komentarze

Kasia Bagnicka-Pater 08.03.2024 18:36
Gratulacje! Tuchów jest otwarty dla wszystkich 😻❤️💙 cieszę się, że mogliśmy tak ciepło ugościć uczestników Szansy 🍀🎶

ReklamaAeroklub Podhalański Nowy Sącz - przejmij stery i zostań pilotem - szkoelnie samolotowe - szkolenie szybowcowe - szkolenie do licencji samolotowej - szkolenie dodatkowe - ZADZWOŃ 18 444 84 09
ReklamaPowiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w finansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych programie "Aktywny samorząd - edycja 2025
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama4 Strony Karpat Festiwal folkowy - gorlicki Rynek, 23-24.08.2025
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 26°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 2 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: aaaTreść komentarza: To są jakieś jaja żeby dla garstki osób zamykać ulice dojazdowe do ul. Dworzyska i ul. Cichej. Chcesz sobie do domu dojechać, to nie dojedziesz. Stój parobku, bo sobie oficjele chcą ładne zdjęcia bez samochodów w tle zrobić. Pytasz strażnika ze straży miejskiej ile to potrwa, to nie wie. Co z tego, że chcesz do domu albo lekarza dojechać. Nawracaj parobku i wróć później. Pytam, czy mogę rynkiem pod prąd wjechać skoro tymi ulicami nie dam rady. Oni nie wiedzą. To jak w tym mieście są traktowani zwykli obywatele to komedia i to słaba.Data dodania komentarza: 19.08.2025, 14:28Źródło komentarza: 83. rocznica likwidacji gorlickiego getta. Niestety, nie odrobiliśmy tej lekcji...Autor komentarza: SorayaTreść komentarza: Czy redakcja sprawdziła skąd on jest, bo znalazłam tego gościa ze zdjęcia i okazuje się że jest też z Głogowa, Gryfic, a nawet z Pomorza. Możecie wyjaśnić o co tu chodzi???Data dodania komentarza: 19.08.2025, 14:03Źródło komentarza: Dawid z Gorlic potrzebuje naszej pomocy. Walczy ze złośliwym rakiemAutor komentarza: Tadeusz DudaTreść komentarza: Warto wygooglować skąd jest osoba o której się piszeData dodania komentarza: 19.08.2025, 13:36Źródło komentarza: Dawid z Gorlic potrzebuje naszej pomocy. Walczy ze złośliwym rakiemAutor komentarza: NiuniaTreść komentarza: Jeśli się nie znasz to nie komentuj. Zagrożony był budynek mieszkalny... ciekawe jak byś się wypowiadał jeśli chodziło by o Twój dobytek.Data dodania komentarza: 19.08.2025, 12:58Źródło komentarza: Zagórzany. Pożar garażu. Dym widać z daleka [FOTO]
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12