Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Auto-Centrum Woźniak - profesjonalny serwis samochodowy - stacja kontroli pojazdów - Gorlice, ul. 11 Listopada 37a, tel. 18 533 17 53 ; 500 281 660
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

Glinik Gorlice rozegrał awansem mecz ligowy w Trzebini. Będzie nadal liderem?

Podziel się
Oceń

16. kolejka 4. ligi małopolskiej rozpoczęła się meczem w Trzebini. Tamtejszy MKS podejmował lidera tabeli, zespół gorlickiego Glinika.
zawodnicy w jednolitych koszulkach stoją w rzędzie na boisku
Glinik Gorlice rozegrał spotkanie ligowe w Trzebini.

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info/Tomasz Stasiowski

 

MKS Trzebinia – Glinik Gorlice 2:2 (1:1)

Bramki: Zybiński 4', Chechelski 96' - Gogola 33', Śliwa 90'

MKS: Wróbel - Zybiński, Jampich, Piekarz, Grzyb, Kikla, Kalinowski, Balcer, Zembol, Zakrzewski, Arfa.

Glinik: Krawczyk - Mikhnienko, Rząca, Drąg, Śliwa, Gogola, Koźma, Świechowski, Kuliga, Gazda, Stasik.


Mecz znakomicie rozpoczęli gospodarze, którzy już w 4 min. objęli prowadzenie, do siatki trafił Adrian Zybiński. Gorliczanie jak najszybciej chcieli doprowadzić do wyrównania i udało im się to jeszcze przed przerwą. 

Rzut karny w 33 minucie wykorzystał Piotr Gogola.

Druga część spotkania była bardzo emocjonująca, a kulminacja tych wrażeń nastąpiła tuż przed końcem. Najpierw prowadzenie przyjezdnym zapewnił Damian Śliwa (1:2 dla Glinika).

Zawodnicy drużyny z Trzebini rzucili się do rozpaczliwego odrabiania strat i niestety w ostatniej akcji meczu przeprowadzili akcję, która dała im remis. Bramkę w 96 minucie meczu, dającą 1 punkt drużynie MKS-u, zdobył Oskar Chechelski.

Dziś swój mecz rozegra Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, która ma o 3 punkty mniej od Glinika. W przypadku jej zwycięstwa drużyny zrównają się punktami. Glinik powinien pozostać na fotelu lidera, bo ma korzystniejszy bilans bramek.

Najgroźniejszy rywal Cracovia II Kraków w tej kolejce pauzuje.


Tabela 4. ligi małopolskiej piłki nożnej (stan na 26 października, godz. 11.30)

Nazwa
M.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1.Glinik Gorlice1532102325-184017-162218-17     
2.Cracovia II153093345-1852032-941313-9     
3.Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska152992431-2141216-1151215-10     
4.Orzeł Ryczów142891424-1560116-53138-10     
5.LKS Jawiszowice142473430-2041213-1032217-10     
6.Poprad Muszyna142372522-2142111-730411-14     
7.MKS Trzebinia152264526-2723313-1441213-1313100
8.Beskid Andrychów142271624-1940315-73139-1210001
9.Dalin Myślenice152055520-231448-1741112-6     
10.Pcimianka Pcim141961723-2930411-1631312-1313100
11.Bruk-Bet Termalica II Nieciecza141961734-2841323-1120411-1710001
12.Bocheński KS141745519-2114212-123137-911010
13.Podhalanin Biecz141745520-2733113-91247-1811010
14.Watra Białka Tatrzańska141651817-2240310-81157-14     
15.Wieczysta II Kraków141543723-2640312-903411-17     
16.Lubań Maniowy141442812-273137-111155-16     
17.Sokół Słopnice141341923-3521416-182057-17     
18.Wolania Wola Rzędzińska141125719-3122314-140345-1713100
19.Limanovia Limanowa151125816-251164-1114212-1410001
Źródło tabeli: 90 minut

 


Napisz komentarz

Komentarze

Otek 27.10.2024 10:08
Nie ma korzystniejszego bilansu bramek.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
drzwi sali sądowej Niepokojące nagranie nastolatki z gminy Łużna postawiło policję na równe nogi. Została zatrzymana Niepokojące materiały dotyczące jednej ze szkół podstawowych w gminie Łużna pojawiły się w mediach społecznościowych. Sprawa została zgłoszona gorlickiej policji, a funkcjonariusze z Bobowej ustalili osobę odpowiedzialną za publikację. Okazała się nią 11-letnia uczennica. Zebrane materiały mają trafić do sądu rodzinnego. Data dodania artykułu: 22.10.2026 16:23Liczba komentarzy artykułu: 3Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5 ludzie stojący przy samochodzie w środku lasu Rumuńscy grzybiarze masowo wywożą grzyby z Beskidu Niskiego. Komu taki interes się opłaca? Zorganizowane grupy grzybiarzy z Rumunii ponownie pojawiły się w lasach Beskidu Niskiego, niedaleko Gorlic. Przyjeżdżają samochodami, przeczesują całe połacie lasów, a zebrane grzyby pakują do skrzynek i wywożą za granicę. Skala zjawiska zaniepokoiła mieszkańców i zmobilizowała służby do działania. Sprawdzamy, dlaczego obcokrajowcom opłaca się pokonywać setki kilometrów po polskie grzyby i co na tym traci nasz region. Data dodania artykułu: 25.10.2026 11:36Liczba komentarzy artykułu: 5Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 4 Policyjny radiowóz 16-latka zatrzymana za opublikowanie filmu w sieci. Przestroga także dla uczniów z Gorlic Jedno nagranie opublikowane w mediach społecznościowych może wywołać poważne konsekwencje. Przekonała się o tym 16-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego, która zamieściła w sieci materiał sugerujący zagrożenie dla uczniów jednej ze szkół. Data dodania artykułu: 16.10.2026 10:40Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 4
Reklama

Temperatura: 8°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego