Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Świętuj z nami rozpoczęcie Wakacji 2025
ReklamaOśrodek Jeździecki Końskie Zacisze - pensjonat dla koni, jazda konna, lokal do wynajęcia - Jankowa 47, 38-350 Bobowa - ZADZWOŃ  601 702 207
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Święty Mikołaj odwiedził mieszkańców Domu Pomocy Społecznej [FOTO]

Podziel się
Oceń

W piątek (6 grudnia) odbył się finał akcji „Święty Mikołaj dla Seniora”, w ramach której mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej otrzymali wymarzone prezenty. Dzięki darczyńcom i ich wielkim sercom seniorzy mogli spełnić swoje marzenia, a atmosfera świątecznej radości po raz kolejny zagościła w ich życiu.
Święty Mikołaj
Święty Mikołaj dla Seniora

Autor: DPS ul. Michalusa w Gorlicach

 

W minionym tygodniu odbył się finał akcji „Święty Mikołaj dla Seniora” i rozdanie prezentów otrzymanych od darczyńców. Już po raz czwarty spełniły się marzenia 78 mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Klimkówce.

Dzięki osobom, które zgłosiły się do Fundacji „Święty Mikołaj dla Seniora” z chęcią obdarowania osób starszych. Podopieczni otrzymali piękne prezenty. Każdy mieszkaniec, pisząc list do Świętego Mikołaja, dostał swój wymarzony, indywidualny prezent. Cała atmosfera tworzy magię świąt nie tylko dla Seniorów, ale także dla każdego Świętego Mikołaja, który wybrał list.

Fundacja powstała z inicjatywy Roksany i Mateusza Góral, którzy od 2018 roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia zapraszają do akcji Domy Pomocy Społecznej, zachęcając ich podopiecznych do pisania listów, w których opisują swoje potrzeby i marzenia. Listy poprzez stronę internetową trafiają do „Świętych Mikołajów”, czyli ludzi o wielkich sercach.

Dzięki Fundacji Święty Mikołaj wraz z pomocnikami pojawił się także w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Michalusa w Gorlicach. Prezenty, starannie przygotowane dzięki hojności sponsorów, zawierały zarówno słodkości, jak i praktyczne upominki, takie jak ciepłe skarpety, koce czy zestawy kosmetyków.

 

Źródło foto: DPS w Klimkówce/Starostwo Powiatowe w Gorlicach

 

Źródło foto: DPS w Klimkówce/Starostwo Powiatowe w Gorlicach

 

Źródło foto: DPS w Klimkówce/Starostwo Powiatowe w Gorlicach
Źródło foto: DPS ul. Michalusa w Gorlicach/Starostwo Powiatowe w Gorlicach

 

Źródło foto: DPS ul. Michalusa w Gorlicach/Starostwo Powiatowe w Gorlicach

 

Źródło foto: DPS ul. Michalusa w Gorlicach/Starostwo Powiatowe w Gorlicach

 

 

Źródło info: Starostwo Powiatowe w Gorlicach
Źródło foto: DPS w Klimkówce, DPS ul. Michalusa w Gorlicach/Starostwo Powiatowe w Gorlicach

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
ReklamaWeronica sp. z o.o. zaprasza uroczyste obchody Jubileuszu 30-lecia
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 21°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama