Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaZnajdź swoją wymarzoną kosiarkę w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki 34
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Podaruj dzieciom dom! Zostań rodziną zastępczą - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Słoneczna 7, Gorlice, tel. 18 352 53 80

Strzelanina w Nowym Sączu. Jedna osoba nie żyje

Podziel się
Oceń

Wstrząsające wydarzenia rozegrały się dzisiejszego wieczora (9 kwietnia) na nowosądeckim osiedlu Wólki. Około godz. 19 operator numeru alarmowego 112 odebrał dramatyczne zgłoszenie – w jednym z domów jednorodzinnych miało dojść do postrzelenia dwóch osób. Informacja ta szybko znalazła potwierdzenie – na miejscu służby ratunkowe natrafiły na ciężko rannego mężczyznę oraz kobietę.
zdjęcie przedstawia radiowóz policyjny stojący przed marketem
Strzelanina na os. Wólki w Nowym Sączu.

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info

 

Mimo natychmiastowej reanimacji życia 41-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Drugą ofiarą jest 64-letnia kobieta, która w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu tragicznego zdarzenia pracują policjanci oraz prokurator. Teren wokół posesji został zabezpieczony, a śledczy prowadzą oględziny i gromadzą dowody, które mają pomóc w wyjaśnieniu przyczyn i przebiegu tej dramatycznej sytuacji.

48-letni mężczyzna był reanimowany, ale niestety zmarł. Natomiast 64-letnia kobieta trafiła do szpitala w stanie ciężkim. Na miejscu są policjanci i prokurator. Będziemy ustalać, jak do tego doszło – potwierdziła w rozmowie z redakcją dts24 podinsp. Katarzyna Cisło z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Źródło info: DTS24

Napisz komentarz

Komentarze

Rozpłochowski 10.04.2025 13:58
To 41 letni czy 48 letni?

Mieszkaniec 09.04.2025 22:58
Jestem, a raczej już byłem niedalekim sąsiadem tego młodego mężczyzny. To był bardzo inteligentny, wykształcony i miły człowiek okropnie kochający żonę i dzieci. Ofiarą była teściowa, bardzo miła kobieta. Trudno mi zrozumieć dlaczego tak się stało. Okazuje się, że dzisiaj nieporozumienia mogą prowadzić do tragedii.

Olo 10.04.2025 09:37
Jak słyszę teściowa to aż mnie skręca... Może ta kobieta nie była aż tak miła jak ci się wydaje i ten pan również. Nigdy nie wiadomo co się dzieje w czterech ścianach. Swoją drogą ludziom w pewnym wieku odbija i niewiadomo dlaczego roszczą sobie prawo do wtrącania sue, wyrażania swojej opinii jako prawdy objawionej... To ciągle narzekanie na młodych, kiedy to właśnie starsi zachowują się jak gówniarze, a jacy roszczeniowi!

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
ReklamaStand-up Grzegorz Dolniak - Kino Farys w Bieczu - 29 marca 2026
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 8°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 2 km/h

Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego