Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy zarasza na spotkania z cyklu Od Troi po Bałtyk, 13 lipca 2025 - Miecze - znak władzy i wojny, 27 lipca 2025 - Wojsko w czasach Bolesława Chrobrego

Święto tańca w Kobylance [FOTO]

Podziel się
Oceń

Radość, energia i ekspresja – tak w skrócie można podsumować Międzynarodowy Dzień Tańca, który 27 kwietnia rozgrzał halę sportową Zespołu Szkół w Kobylance. To coroczne święto ruchu i muzyki przyciągnęło zarówno pasjonatów tańca, jak i mieszkańców regionu, którzy przyszli podziwiać występy lokalnych grup oraz wyjątkowego gościa – formację Rock and Time z Kalet.
zdjęcie przedstawia dzieci tańczące na scenie
W Kobylance odbył się Międzynarodowy Dzień Tańca.

Autor: OK Gminy Gorlice

 

Wydarzenie miało charakter artystyczny i symboliczny – stanowiło hołd dla tancerzy, instruktorów oraz wszystkich tych, którzy poprzez ruch wyrażają emocje, przekazują historie i inspirują innych do działania. Na parkiecie swoje umiejętności prezentowały dzieci, młodzież i dorośli, pokazując, że taniec nie zna granic wieku ani doświadczenia. Wspólnym mianownikiem każdego występu była pasja i zaangażowanie, które widownia nagradzała gromkimi brawami.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów dnia był występ grupy Rock and Time z Miejskiego Domu Kultury w Kaletach. Artyści zaprezentowali dynamiczny program łączący taniec nowoczesny z elementami stylu retro. Ich energiczna choreografia, precyzyjne układy i wyraziste stroje zrobiły ogromne wrażenie, zbierając owacje na stojąco. Publiczność nie kryła zachwytu, a młodzi widzowie zainspirowani pokazem chętnie rozmawiali z tancerzami po występie.

Za organizacją wydarzenia stała grupa zaangażowanych ludzi – od nauczycieli i instruktorów, przez uczniów, po techników i wolontariuszy. To dzięki ich pracy, przygotowaniom i dbałości o każdy szczegół, wydarzenie przebiegło bez zakłóceń i w przyjaznej atmosferze. Na twarzach uczestników i widzów malowały się emocje – od wzruszenia po radość, co najlepiej świadczy o tym, jak silne i autentyczne doświadczenie może dawać taniec.

Międzynarodowy Dzień Tańca w Kobylance był czymś więcej niż tylko serią występów – był spotkaniem ludzi, którzy poprzez ruch potrafią komunikować się bez słów. Dla jednych to forma hobby, dla innych – sposób na życie, ale dla wszystkich obecnych był to dzień pełen inspiracji i wspólnego przeżywania sztuki. Tego typu wydarzenia przypominają, jak ważne jest wspieranie kultury lokalnej i promowanie pasji wśród młodych ludzi.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Międzynarodowego Dnia Tańca w Kobylance. Uchwycone kadry oddają nie tylko ruch i dynamikę, ale przede wszystkim emocje, które towarzyszyły wszystkim obecnym. Warto wrócić do tych chwil, by ponownie poczuć magię tańca.

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 

Święto tańca w Kobylance, źródło foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice
Źródło info i foto: Ośrodek Kultury Gminy Gorlice

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaAkademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - studiuj blisko siebie PEDAGOGIKĘ lub ADMINISTRACJĘ - studia licencjackie i magisterskie podyplomowe wspomagane on-line - ZAPISZ SIĘ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10% W OPŁACIE CZESNEGO
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Zdjęcie przedstawiające brudną, górską rzekę. Co się dzieje z naszą rzeką? Dno Ropy staje się podwodną pustynią Ekosystem Perły Beskidu Niskiego - naszej Ropy, jest poważnie zagrożony. Naturalny bieg rzeki, zmieniony trzydzieści lat temu budową zapory w Klimkówce, jest wrażliwy na wszelkie zmiany wynikające z gospodarowania wodą. W obecnych okolicznościach brak wody w jeziorze nie jest, niestety, problemem wyłącznie turystycznym. Rzeka niesie osady zaległe na dnie od lat, będąc jednocześnie źródłem wody pitnej dla Miasta.Data dodania artykułu: 28.06.2025 12:06Liczba komentarzy artykułu: 11Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 12zdjęcie przedstawia policyjne radiowozy, obok portret mężczyzny Poszukiwany 57-letni mieszkaniec Starej Wsi został odnaleziony. Jest oficjalne potwierdzenie policji Akcja policji w miejscowości Stara Wieś została zakończona. Dziś (1 lipca) około godz. 20.30 doszło do odnalezienia 57-letniego Tadeusza Dudy, który od kilku dni ukrywał się w lasach Beskidu Wyspowego.Data dodania artykułu: 01.07.2025 21:10Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 8zdjęcie przedstawia policjanta w prokuraturze prowadzącego osobę w zielonym kombinezonie Gorlice. Mężczyzna mieszkał z martwą żoną przez kilkanaście dni. Został zatrzymany Szokująca sprawa ujawnienia rozkładających się zwłok przy ulicy Narutowicza wstrząsnęła mieszkańcami Gorlic. W jednym z mieszkań miejskiej kamienicy policjanci odnaleźli ciało 62-letniej kobiety, które – jak wynika z ustaleń śledczych – mogło leżeć tam od kilkunastu dni. W tym czasie pod jednym dachem przebywał z nią jej mąż. 65-letni mężczyzna został zatrzymany, a dziś prokuratura ujawniła wstępne wyniki sekcji zwłok oraz pierwsze ustalenia śledztwa.Data dodania artykułu: 25.06.2025 22:37Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 17°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego