Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Siatki i systemy JDS Ogrodzeniowe, kompletne ogrodzenia panelowe / bramy, furtki - automatyka / ogrodzenia frontowe / siatki leśne ogrodzeniowe. Darmowa wycena dostosowana do Twoich potrzeb! Siedliska 33, Bobowa, tel. 512 304 238 / 797 754 538
Reklama Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy zarasza na spotkania z cyklu Od Troi po Bałtyk, 13 lipca 2025 - Miecze - znak władzy i wojny, 27 lipca 2025 - Wojsko w czasach Bolesława Chrobrego

Grupa Teatralna „Być Może” w kolejnym finale Bajdurka. Brawo młodzi aktorzy!

Podziel się
Oceń

Mamy to! Grupa teatralna Być Może z wielką dumą i radością ogłasza, że spektakl „Marianna i modraszki” zakwalifikował się do drugiego etapu jubileuszowego 40. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK, organizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.
zdjęcie przedstawia grupę dzieci na scenie
Kolejny sukces w dorobku Grupy Teatralnej „Być Może” z Gorlickiego Centrum Kultury.

Autor: Grupa Teatralna „Być Może”

 

Sukces młodych aktorów z Gorlickiego Centrum Kultury

To ogromne wyróżnienie i nagroda za tygodnie pracy, prób i twórczego wysiłku młodych aktorów, którzy z pasją oddali się swojej teatralnej przygodzie. Spektakl „Marianna i modraszki” urzekł komisję konkursową, która doceniła ich wspaniałą grę aktorską, ale również przesłanie, scenografię i wyjątkową atmosferę stworzoną na scenie.

Teatr Być Może to od lat miejsce rozwoju artystycznego i przestrzeń, gdzie dzieci uczą się współpracy, wrażliwości i odwagi w wyrażaniu siebie. Ich sukces w tak prestiżowym festiwalu pokazuje, że grupa utrzymuje bardzo wysoki poziom i ciągle się rozwija.

Finał coraz bliżej

Awans do finału BAJDURKA oznacza, że grupa będzie miała szansę wystąpić przed profesjonalnym jury i publicznością z całej Małopolski. To kolejny krok w artystycznym rozwoju zespołu i następne wielkie przeżycie i okazja do zdobycia nowych doświadczeń.

Gratulujemy serdecznie całej ekipie teatralnej oraz opiekunom artystycznym spektaklu – to Wasze wspólne zwycięstwo! Trzymamy kciuki za finałowe emocje i życzymy powodzenia na deskach festiwalowej sceny.

Źródło info: Facebook Tomasz Tajak

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaAkademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - studiuj blisko siebie PEDAGOGIKĘ lub ADMINISTRACJĘ - studia licencjackie i magisterskie podyplomowe wspomagane on-line - ZAPISZ SIĘ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10% W OPŁACIE CZESNEGO
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
ReklamaOglądaj wyścig kolarki Tour de Pologne między 4 a 10 sierpnia 2025
POPULARNE
Zdjęcie przedstawiające brudną, górską rzekę. Co się dzieje z naszą rzeką? Dno Ropy staje się podwodną pustynią Ekosystem Perły Beskidu Niskiego - naszej Ropy, jest poważnie zagrożony. Naturalny bieg rzeki, zmieniony trzydzieści lat temu budową zapory w Klimkówce, jest wrażliwy na wszelkie zmiany wynikające z gospodarowania wodą. W obecnych okolicznościach brak wody w jeziorze nie jest, niestety, problemem wyłącznie turystycznym. Rzeka niesie osady zaległe na dnie od lat, będąc jednocześnie źródłem wody pitnej dla Miasta.Data dodania artykułu: 28.06.2025 12:06Liczba komentarzy artykułu: 11Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 12zdjęcie przedstawia policyjne radiowozy, obok portret mężczyzny Poszukiwany 57-letni mieszkaniec Starej Wsi został odnaleziony. Jest oficjalne potwierdzenie policji Akcja policji w miejscowości Stara Wieś została zakończona. Dziś (1 lipca) około godz. 20.30 doszło do odnalezienia 57-letniego Tadeusza Dudy, który od kilku dni ukrywał się w lasach Beskidu Wyspowego.Data dodania artykułu: 01.07.2025 21:10Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 8zdjęcie przedstawia policjanta w prokuraturze prowadzącego osobę w zielonym kombinezonie Gorlice. Mężczyzna mieszkał z martwą żoną przez kilkanaście dni. Został zatrzymany Szokująca sprawa ujawnienia rozkładających się zwłok przy ulicy Narutowicza wstrząsnęła mieszkańcami Gorlic. W jednym z mieszkań miejskiej kamienicy policjanci odnaleźli ciało 62-letniej kobiety, które – jak wynika z ustaleń śledczych – mogło leżeć tam od kilkunastu dni. W tym czasie pod jednym dachem przebywał z nią jej mąż. 65-letni mężczyzna został zatrzymany, a dziś prokuratura ujawniła wstępne wyniki sekcji zwłok oraz pierwsze ustalenia śledztwa.Data dodania artykułu: 25.06.2025 22:37Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 14°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego