Krzysztof Buliński przez wiele lat pracował w administracji publicznej. W Urzędzie Gminy Lipinki pełnił funkcję zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. W strukturze urzędu odpowiadał za sprawy związane z rejestracją stanu cywilnego, ewidencją ludności oraz obsługą mieszkańców w zakresie dokumentów urzędowych.
Jego działalność zawodowa była związana również z samorządem w Gorlicach, gdzie przez lata współpracował przy realizacji zadań administracyjnych i społecznych.
Poza pracą urzędniczą angażował się także w rozwój turystyki w regionie. Był związany ze stowarzyszeniem „Beskid Zielony” Lokalna Organizacja Turystyczna w Gorlicach, gdzie działał w strukturach organów nadzorczych organizacji wspierającej promocję regionu i rozwój turystyki w Beskidzie Niskim.
Organizacja ta od lat współpracuje z samorządami i instytucjami regionu przy projektach promujących walory turystyczne oraz kulturowe pogranicza Małopolski i Podkarpacia.
Jego działalność zawodowa była doceniana również na szczeblu wojewódzkim. W 2017 roku otrzymał wyróżnienie i list gratulacyjny za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz zaangażowanie w rozwój administracji samorządowej.
Brał także udział w ogólnopolskim konkursie dotyczącym prawa stanu cywilnego, w którym zdobył nagrodę za opracowanie dotyczące zagadnień rejestracji stanu cywilnego i prawa rodzinnego.
Krzysztof Buliński angażował się również w życie społeczne regionu. Uczestniczył w wydarzeniach sportowych organizowanych w Gorlicach, m.in. w Gorlickim Wieloboju Sportowym.
Źródło: UM w Gorlicach/UG w Lipinkach/e-lipinki.pl












![Gorlice. Kolizja na ul. Kopernika. Pojazd uderzył w budynek [FOTO] zdjęcie przedstawia wozy straży pożarnej na jezdni w tle bloki na ul. Kopernika w Gorlicach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-kolizja-na-ul-kopernika-pojazd-uderzyl-w-budynek-1777536782.jpg)



![Co? Gdzie? Halo! Akcje charytatywne, wystawy oraz premiery kinowe [CZWARTEK, 30 kwietnia 2026] zdjęcie przedstawia zapowiedz co? Gdzie? Halo!](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-co-gdzie-halo-akcje-charytatywne-wystawy-oraz-premiery-kinowe-czwartek-30-kwietnia-2026-1777532054.jpg)
![Pociągi między Bobową a Zborowicami wstrzymane [AKTUALIZACJA] Zdjęcie przedstawia przejeżdżający pociąg przez przejazd kolejowy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-pociagi-miedzy-bobowa-a-zborowicami-wstrzymane-1777531544.jpg)
![16 lat po katastrofie. Obchody Dnia Pamięci Smoleńskiej w Gorlicach [FOTO] zdjęcie przedstawia kobietę w okularach mówiącą do mikrofonu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-16-lat-po-katastrofie-obchody-dnia-pamieci-smolenskiej-w-gorlicach-foto-1776586954.jpg)
![Prezydent powołał Radę Klimatu. Jest w niej Beata Bartuś-Jarno [FOTO] zdjęcie przedstawia kobietę i mężczyznę trzymających czerwoną teczkę](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-prezydent-powolal-rade-klimatu-jest-w-niej-beata-bartus-jarno-foto-1776937537.jpg)
![To oni widzą najwięcej o Józefie Czapskim [FOTO] zdjęcie przedstawia sale z uczniami piszącymi przy biurkach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-final-konkursu-o-jozefie-czapskim-rozstrzygniety-foto-1777018651.jpg)







![Sękowa otworzy basen już niedługo. Coraz więcej wiemy o tej inwestycji [FOTO] zdjęcie przedstawia budowę na polu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-a9dba022fbfefa1d4355ff810ef51295.jpg)

![Sękowa. Pożar w domu mieszkalnym [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia wozy straży pożarnej przed domem z którego wydobywa się dym](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-sekowa-pozar-w-domu-mieszkalnym-foto-1776428954.jpg)
![Zaginęła 14-letnia Nadia Góral. Każda informacja jest na wagę złota [FOTO] zdjęcie przedstawia kolorowy portret dziewczyny i napis zaginiona](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-zaginela-14-letnia-nadia-goral-kazda-informacja-jest-na-wage-zlota-foto-1777013120.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze