Cyklicznie co miesiąc spotykają się ze sobą pod siatką z rakietką w ręce zawodniczki i zawodnicy, by móc zaprezentować na boisku własne umiejętności i wymienić poglądy i spostrzeżenia w tej bardzo ciekawej i widowiskowej grze.
W turniejach Yonex Friends’ Cup z bardzo dobrej strony pokazuję się zawodnicy na co dzień trenujący w szkole badmintona KiDSport, którzy często wygrywają swoje pojedynki ze starszymi zawodnikami.
Wyniki poszczególnych kategorii - Powiatowej Ligi Badmintona- 02. 2013:
Dziewczęta - szkoła podstawowa:
1. Klaudia Kusiak - Szymbark
2. Machniewicz Natalia - Szymbark
3. Machniewicz Dominika - Szymbark
Chłopcy - szkoła podstawowa:
1. Albert Kluk - Ropica Polska
2. Kluk Dawid - Ropica Polska
3. Piekarz Szymon - Gorlice
Chłopcy - gimnazjum:
1. Kukuła Piotr - Szymbark
2. Jedlecki Michał - Ropica Polska
3. Adam Bugno - Ropica Polska
4. Baran Błażej - Szymbark
Wyniki poszczególnych kategorii - Yonex Friends’ Cup- 02. 2013:
Gra pojedyncza mężczyzn(open):
1. Piekarz Bartosz
2. Chrząścik Krystian
3. Urbanik Tomasz
Gra pojedyncza mężczyzn (progress):
1. Urbanik Tomasz
2. Piekarz Dariusz
3. Wieścieciński Grzegorz
Mężczyźni: +40:
1. Moździerz Paweł
2. Sejud Ryszard
3. Gancarz Robert
Gra podwójna:
1. Piekarz B/Urbanik T
2. Chrząścik K/Mrozek M
3. Mól W/ Moździerz P
Patronat medialny nad rozgrywkami sprawuje Gazeta Krakowska oraz Regionalny Portal Internetowy www. halogorlice.pl.
Naszymi partnerami podczas rozgrywek badmintonowych są: firma Yonex, Szkoła Badmintona KiDSport, Gorlickie Stowarzyszenie Badmintona ,, Smecz Gorlice”, Gmina Gorlice, Dyrekcja Zespół Szkół w Szymbarku oraz Ropicy Polskiej, Lumpex Ewa i Piotr Chrząścik.
Rozgrywki z cyklu Yonex Friends’ Cup są realizowane są przy wsparciu finansowym Miasta Gorlice.
Dariusz Piekarz








![Rozpoznasz miejscowości powiatu gorlickiego po charakterystycznej cesze? [QUIZ] Zdjęcie przedstawia krajobraz](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-rozpoznasz-miejscowosci-w-powiecie-gorlickim-po-paru-podpowiedziach-quiz-1770284653.jpg)

![Nad Gorlicami będzie latał nisko helikopter [MAPKA] Zdjęcie przedstawia śmigłowiec](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-inspekcja-powietrzna-nad-gorlicami-mapa-1770286656.jpg)
![Teraz można po niej jeździć wirtualnie, ale w 2030 roku będziemy z niej już korzystać [VIDEO] zdjęcie przestawia mapę](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-teraz-mozna-po-niej-jezdzic-wirtualnie-ale-w-2030-roku-bedziemy-z-niej-juz-korzystac-video-1770281225.jpg)
![Ten kierowca zostawił chyba mózg w domu [VIDEO] zdjęcie przedstawia samochody na jezdni](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-ten-kierowca-zostawil-chyba-mozg-w-domu-1770279643.jpg)
![Kto pierwszy, ten bezpieczniejszy. Akcja Państwowej Straży Pożarnej [AKTUALIZACJA] Zdjęcie przedstawia pojazd straży pozarnej](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kto-pierwszy-ten-bezpieczniejszy-1770279510.jpg)

![Co? Gdzie? Halo! Ferie, wystawy oraz spacer z przewodnikiem po Wysowej Zdroju [CZWARTEK, 5 lutego 2026] zdjęcie przedstawia spacerujących ludzi](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-co-gdzie-halo-ferie-wystawy-oraz-spacer-z-przewodnikiem-po-wysowej-zdroju-sroda-4-lutego-2026-1770242550.jpg)

![Mój przyjaciel Masaj w Gorlicach. Elżbieta Wiejaczka o życiu w tanzańskiej wiosce [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia kobietę z czerwonymi koralami i mikrofonem przy ustach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-moj-przyjaciel-masaj-w-gorlicach-elzbieta-wiejaczka-o-zyciu-w-tanzanskiej-wiosce-foto-1769200543.jpg)
![Rozpoczął się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [PROGRAM] zdjęcie przedstawia dwóch chłopaków na ulicy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-rozpoczal-sie-34-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-program-1769336771.jpg)







![Rodzina apeluje o pomoc. Zaginął mieszkaniec Nowego Sącza [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia zaginionego mężczyzne](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-rodzina-apeluje-o-pomoc-zaginal-mieszkaniec-nowego-sacza-aktualizacja-1769027778.jpg)
![Most już otwarty, 12-kilometrowy objazd już nie obowiązuje [FOTO] zdjęcie przedstawia samochód jadący po jezdni na moście](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-most-juz-otwarty-12-kilometrowy-objazd-juz-nie-obowiazuje-foto-1769100875.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze