Garage Rock to bardzo obiecujący skład pięciu młodych chłopaków uczących się jeszcze w liceum, mimo tego mają już na koncie pierwsze sukcesy, m.in. zwycięstwo w I Przeglądzie Zespołów Muzycznych o Nagrodę Burmistrza Gorlic (zobacz archiwum). To co wyróżnia tych zdolnych chłopaków to własny repertuar. Podczas piątkowego koncertu oprócz swoich kawałków zagrali tylko dwa covery, jednak nawet wtedy były to ich własne aranżacje cudzych utworów. Warto też dodać, że trzech z nich ukończyło szkołę muzyczną.
Zapytani o najbliższe plany i rozwój zespołu z lekkim smutkiem opowiadali o trudnościach w zgromadzeniu funduszy na nagranie płyty. Zespół ma już dość sporo materiału, a chcieliby nagrać choć krótkiego singla z kilkoma utworami. Do tej pory to się niestety nie udało. Koszt nagrania jednego to około kilkaset złotych. Jeżeli znalazłby się ktoś chętny, kto pomógł by sfinansować młodym muzykom nagranie płyty - prosimy o kontakt.
W Garage Rock występują: Kacper Kamiński (wokal), Adrian Łukasik (gitara prowadząca), Michał Waląg (gitara basowa), Adam Szwajcowski (gitara rytmiczna), Przemek Nowodworski (instrumenty perkusyjne).
Po nich lokal opanowała ekipa z The Billy Goats. Oprócz muzyków lokal opanowali również ich znajomi i przyjaciele, którzy wykorzystali koncert do dobrej zabawy, co nie było łatwe, ponieważ o miejsce było dość trudno:)
Zespół The Billy Goats to skład nieco starszy, bardziej doświadczony, choć działający wspólnie od niedawna. Tworzą go znani od lat gorliccy muzycy występujący wcześniej w innych składach. Doskonale pamiętam ich koncertowy debiut w tym samym lokalu. Od tamtej pory zrobili bardzo duży postęp. Gra się klei, muzycy są pewni siebie i grają na luzie. Oprócz coverów od których zaczyna przecież każdy zespół pojawiło się sporo własnych, ciekawych kompozycji. Być może już niebawem na gorlickim ryneczku muzycznym pojawi się kilka nowych pozycji.
The Billy Goats tworzą: Krzysztof Kozłowski (wokal, harmonijki), Maciej Graca (gitara), Henryk Waląg (bas), Radosław Bożek (wokal, klawisze), Kamil Wojtarowicz (perkusja).
rb











![GIS publikuje komunikat dotyczący fasoli oraz popularnych mieszanek znanej marki[FOTO] Zdjęcie przedstawia pożywienie wycofane z obrotu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gis-publikuje-komunikat-dotyczacy-fasoli-oraz-popularnych-mieszanek-przypraw-foto-1763115315.jpg)


![Ruszył remont chodnika. Trwają kolejne prace modernizacyjne [FOTO] Zdjęcie przedstawia remont ulicy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-ruszyl-remont-chodnika-trwaja-kolejne-prace-modernizacyjne-foto-1763109321.jpg)
![Zderzenie dwóch volkswagenów na Zawodziu. Akcja policji, 4 osoby zatrzymane [FOTO] Zdjęcie przedstawia dwa rozbite samochody, obok radiowóz policji](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-zderzenie-dwoch-volkswagenow-na-zawodziu-1762156799.jpg)

![Podcasty młodych o zdrowiu - uczennice Kromera o tym, jak żyć zdrowiej [PODCAST] zdjęcie przedstawia kobietę, która trzyma w palcach jabłko w kształcie serca](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-podcasty-mlodych-o-zdrowiu-uczennice-kromera-o-tym-jak-zyc-zdrowiej-podcast-1762932852.png)
![Dzieci Glinika z brązowym medalem. Rośnie nam wspaniała drużyna [FOTO] Zdjęcie przedstawia młodych piłkarzy z medalami w asyście trenera i poseł na Sejm](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-dzieci-glinika-z-brazowym-medalem-rosnie-nam-wspaniala-druzyna-foto-1762777786.jpg)
![Przysięga klasy przygotowania wojskowego i 107-metrowa flaga na 107. rocznicę niepodległości [FOTO] zdjęcie przedstawia młodego żołnierza wskazującego na sztandar podczas przysięgi na gorlickim Rynku](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-przysiega-klasy-przygotowania-wojskowego-i-107-metrowa-flaga-na-107-rocznice-niepodleglosci-foto-1762863655.jpg)



![Policja poszukuje 14-letniej Aleksandry Sroki [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia kolorowe zdjęcie dziewczynki, obok napis zaginiona](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-policja-poszukuje-14-letniej-aleksandry-sroki-aktualizacja-1762416966.jpg)
![Gorlice. Zderzenie hondy i audi. Kierujący uciekł z miejsca zdarzenia [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia kolizje hondy na ulicy Sienkiewicza](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-zderzenie-hondy-i-audi-kierujacy-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-foto-1762669646.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze