Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - MARMED, ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66; 501 700 244
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 15 a 28 grudnia 2025
Reklama Zapraszamy na zakupy świąteczne do Galerii Gorlickiej - Twoje miejsce na zakupy
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Salon Samochodowy marki BAIC, wielkie otwarcie - 13 grudnia 2025 - Nowy Sącz, ul. Tarnowska 168
ReklamaChoinki z Biecza prosto od producenta - Biecz, ul. Podwale 21, tel. 500 892 677 - do każdej choinki doniczkowej lub ciętej - GRATIS mała choinka do zasadzenia
Reklama Podaruj dzieciom dom! Zostań rodziną zastępczą - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Słoneczna 7, Gorlice, tel. 18 352 53 80

Wójtowa. Poważne zdarzenie drogowe.

Podziel się
Oceń

Dziś (15 marca) około godziny 22.20 na drodze z Wójtowej do Lipinek miało miejsce poważne zdarzenie drogowe.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Pierwsze informacje mówią o dachowaniu pojazdu osobowego. Kierujący volkswagenem, jadący od strony Lipinek, na prostym odcinku jezdni najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad kierownicą, jego pojazd wypadł z jezdni i przewrócił się na dach.

Na miejsce wypadku została zadysponowana straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z JRG Gorlice oraz druhowie z okolicznych jednostek OSP. Konieczne było uwolnienie zakleszczonych podróżujących, najprawdopodobniej pojazdem podróżowało 3 osoby. Jedna z nich została zabrana do gorlickiego szpitala.

Na miejsce zdarzenia zostało również zadysponowany drugi zespół ratownictwa medycznego i policja.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

Policja ustala okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.



Napisz komentarz

Komentarze

Czytelnik 19.03.2019 12:14
Warto było by dodać że kierującym był nastolatek z świeżo (1-2 miesiące) otrzymanym prawem jazdy. Z innego źródła jest informacja o stanie trzeźwości: 1,3 Promila.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama