„Ochy” i „achy” nad Rynkiem! Przepiękny!

  • 15.12.2017, 13:39 (aktualizacja 15.12.2017, 15:08)
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

„Ochy” i „achy” nad Rynkiem! Przepiękny!
„Coś pięknego” - mówią jedni. „No, nawet im to wyszło” - z uznaniem kiwają inni. Takie urywki rozmów usłyszeliśmy dzisiaj, kiedy Rynek przeobrażał się w niesamowite miejsce, które jutro odwiedzą tłumy.


Jutro start Jarmarku Bożonarodzeniowego. Będzie pięknie, różnorodnie, kolorowo, ale i tradycyjnie.

Już teraz gorliczanie zwalniają w czasie spaceru przez centrum miasta.

Powód jest prosty - przystrojone drzewa w centrum przykuwają wzrok: cieszą, inspirują i ciekawią. Wykonane najprzeróżniejszymi technikami ozdoby świąteczne zwisają z gałązek drzew. Wstążki powiewają na wietrze, a drzewa otulone szczelnie szalikami przypominają, że opadów śniegu i chłodu powinniśmy się spodziewać w każdej chwili.

Wystrój Rynku powoduje, że ludzie chętnie przystawali - czyżby ogrzani tym przedświątecznym ciepłem w sercu? - zrobić zdjęcia, podpatrzeć technikę zdobniczą, pochwalić.

Niebawem drzewka zostaną rozświetlone, co z pewnością da niesamowity efekt, a tymczasem wygląda to tak...



 

Monika Kulka-Smołkowicz

Zdjęcia (26)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Joanna
Joanna 17.12.2017, 18:24
A my nie musimy jak wszyscy.. jesteśmy wyjatkowi :-)
ania
ania 17.12.2017, 16:24
Mnie się podoba. Kolorowo i radośni. Poza tym oglądając je z innymi ludźmi na żywo, każdy się uśmiechał i pozytywnie oceniał. Więc może to tylko tutaj jacyś skwaszeni ludkowie siedzą i piszą...więcej luzu i uśmiechu w tym naszym szarym życiu:)
paw
paw 17.12.2017, 16:11
Jak zwykle gorliczanom nic niepasuje!
Likwidator
Likwidator 17.12.2017, 13:32
Czy by Warsztaty terapii zajęciowej znowu robili bezsensowe prace.
alicja marta
alicja marta 17.12.2017, 10:45
Te ozdoby to w większości robiły dzieci,młodzież z pomocą dorosłych. Tym którym się nie podoba niech nie patrzą. Albo jeszcze lepiej jak sami coś wymyślą, zrobią a następnie poświęcą swój czas i ozdobią...wstawią zdięcia i poczekają na komentarze.
a to jo
a to jo 16.12.2017, 21:06
Przecież te ozdoby robiły nasze dzieci w szkole tylko nikt nie wiedział że będą ubierać "chochoła".
a to jo
a to jo 16.12.2017, 21:04
Szok! Czym się tu zachwycać... Szkoda tylko wysiłku dzieci /mojego też/ włożonego w pracę, zupełnie inaczej gdy coś takiego powiesić na np. na świerku.
oko
oko 16.12.2017, 20:28
Gorliczanie są zadowolone że wogóle coś w Gorlicach się dzieje!
Centrum
Centrum 16.12.2017, 20:21
Brawo za pomysł bo jak nas stać tak nas znać. Alleluja i do przodu.
KK
KK 16.12.2017, 18:53
Zwykle staram się we wszystkim szukać pozytywów ale na Boga to jest... katastrofa. Polskie miasta na święta wyglądają pięknie. My mamy NAJŁADNIEJSZA choinkę moim zdaniem w Polsce... a rynek ozdobiono starymi szalikami. Pierwsza mysl: nie no spoko - szukajmy plusów, ale po głębszym zastanowieniu... wygląda to jak chatka menela
S
S 16.12.2017, 17:44
Bardzo proszę podanie imienia, nazwiska i adresu autora tego koszmaru - Gorliczanie powinni mieć możliwość odwdzięczyć się za promocję miasta
Miła
Miła 16.12.2017, 14:55
Fajnie jest i juz
realny
realny 16.12.2017, 13:27
do P.B------------------------------Daj spokój, widziałeś/widziałaś gdzieś taki rynek? Obklejony jakimiś kukłami, skarpetkami i nie wiadomo czym jeszcze... współcześnie miasta stroją się ładnie na święte przede wszystkim przez fajne iluminacje świetlne a nie skarpetki na drzewach!
relikt
relikt 16.12.2017, 11:14
Wygląda jak buddyjska świątynia
P.B.
P.B. 16.12.2017, 09:09
Do krytyków! Napiszcie szczerze, że kochacie krytykować i tyle! To wasz żywioł - nie ważne, co, nie ważne jak, byle sobie ulżyć, wylewając żółć.... Żle, bo ze szmateksu, żle, bo za drogo, żle, bo to Kukla.... itd, itp. Jacy koneserzy piękna, jakie wysublimowane gusta.... Wesołych Świąt!
wiedzma
wiedzma 15.12.2017, 20:59
A mi się podoba :-)
ula
ula 15.12.2017, 19:00
Teraz to tylko trzeba mieć nadzieję, że deszczu nie będzie bo to wszystko przemoknie i się zniszczy, zmarnuje i pójdzie na śmietnik.
Jasło
Jasło 15.12.2017, 18:51
Już w Gorlicach naprawdę nie ma co robić z ciucholandami??
Kierowniczka
Kierowniczka 15.12.2017, 18:32
Jedna sztuka 1 zł ciekawe czy by ktoś aż tyle dał?
realny
realny 15.12.2017, 13:46
fuuuj ! to chyba bardziej na wielkanoc już chociaż i tak mega siarowe :cry:

Pozostałe