Kolejny mecz na wyjeździe. Barciczanka podejmowała Glinika.

• 31.08.2019, 20:27
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Kolejny mecz na wyjeździe. Barciczanka podejmowała Glinika. fot. ilustracyjne / pixabay.com
Sobotnie popołudnie to czas zarezerwowany dla piłkarzy, to właśnie dziś odbyła się szósta kolejka IV ligi małopolskiej.

Barciczanka Barcice - Glinik Gorlice 0:3 (0:2)

bramki: Da Silva Guilherme 5', Kmak 45', Da silva Guilherme 65'

Kolejny mecz biało-niebieskich i kolejne zwycięstwo, tym bardziej cenne, że odniesione na gorącym terenie, jakim przez ostatnie lata były Barcice. Gorliczanie po bardzo dobrym spotkaniu, aplikują przeciwnikom trzy gole i sięgają po kolejne trzy punkty.

Już w 5 minucie wynik spotkania otworzył Da Silva, który mocnym strzałem przy słupku znalazł drogę do bramki. Gorliczanie poszli za ciosem i do końca pierwszej połowy dążyli do podwyższenia prowadzenia. Udało się to tuż przed przerwą, gola z asysty Kacpra Susza zdobył Daniel Kmak.

Po zmianie stron gospodarze zerwali się do odrabiania strat, jednak ich akcje były nieskuteczne. W 65 minucie zapędy zawodników z Barcic ostudził Guilerme Da Silva, który podwyższył wynik spotkania na 3:0.

W 70 minucie meczu Łukasz Krzysztoń, zdaniem sędziego, sfaulował zawodnika gospodarzy, za co otrzymał drugą żółtą kartkę. Od tego momentu gorliczanie grali w osłabieniu, nie wpłynęło to znacznie na przebieg wydarzeń na boisku i gorliczanie dowieźli spokojnie zwycięstwo do gwizdka arbitra, kończącego spotkanie.

Kolejne 3 punkty to znów awans w tabeli, gorliczanie są już na 5. miejscu.

IV liga 2019/2020, grupa: małopolska (wschód)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 6 13 4 1 1 19-9 3 0 0 10-3 1 1 1 9-6 1 3 1 0 0 4-2
2.  Bocheński KS 5 13 4 1 0 14-5 3 0 0 11-3 1 1 0 3-2
3.  Unia Tarnów 6 13 4 1 1 17-8 2 1 0 5-0 2 0 1 12-8 1 0 0 0 1 2-4
4.  Poprad Muszyna 6 12 3 3 0 14-5 2 2 0 11-3 1 1 0 3-2
5.  Glinik Gorlice 5 10 3 1 1 10-5 0 1 0 0-0 3 0 1 10-5
6.  Sandecja II Nowy Sącz 3 9 3 0 0 9-1 1 0 0 1-0 2 0 0 8-1
7.  Limanovia Limanowa 5 9 3 0 2 9-11 2 0 0 6-4 1 0 2 3-7
8.  Okocimski KS Brzesko 5 7 2 1 2 4-4 1 0 1 2-1 1 1 1 2-3
9.  Wierchy Rabka Zdrój 5 6 2 0 3 9-11 0 0 2 3-6 2 0 1 6-5 1 3 1 0 0 3-1