Gorlice, ulica Biecka. Zderzenie trzech pojazdów. AKTUALIZACJA

  • 18.10.2019, 10:16
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Gorlice, ulica Biecka. Zderzenie trzech pojazdów. AKTUALIZACJA
Dzisiaj (18 października) około godz. 10 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem volkswagena, audi i iveco.

Na miejscu pracują strażacy, policjanci i zespół ratownictwa medycznego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

W iveco jechał kierowca i pasażer, w audi tylko kierowca, a volkswagenem podróżowało cztery osoby w tym dziecko. Pasażerka volkswagena została zabrana na badania do szpitala.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Kierowca dostawczego iveco nie zachował wymaganej ostrożności podczas jazdy w wyniku czego, chcąc uniknąć najechania na tył poprzedzającego go audi, skręcił w prawo i doprowadził do zderzenia bocznego z volkswagenem. Sprawca został ukarany 500 zł mandatem i punktami – powiedział w rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (8)


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

And
And 25.10.2019, 16:55
...volkswagenem podróżowały cztery osoby...
Ew
Ew 18.10.2019, 19:06
Brawo dla komentujących za wyobraźnię... Polecam do policji wstąpić.
Merytoryka na poziomie -2.
Audi czekało na możliwość wjazdu na stację i dostało w tył
vw
vw 18.10.2019, 17:57
nabijal golfa tdi gazem i wyszła moc :D
tralala
tralala 18.10.2019, 14:52
Oooo, to Wiodący i Najlepszy Portal w Mieście nie napisał o tym pierwszy? Szok i niedowierzanie.
dss
dss 18.10.2019, 23:15
Liczy się tylko HG. Konkurencyjny layout wygląda tak żałośnie że już przestałem tam wchodzić (pomijając kwestie merytoryczne które również leżą). Czy tam da się coś odnaleźć pomiędzy zdjęciami z instagrama, reklamami, jakimiś ogłoszeniami... GDZIE TAM SĄ NEWSY
mike
mike 18.10.2019, 20:15
tamten niby wiodący portal w ogole nie napisal o tym - bo ma zasade albo pierwszy albo w ogole - i ludzie mysla, ze o wszystkim pierwsze pisze
hm
hm 18.10.2019, 14:08
myslał że ma audi to zdąży wyjechać
Kris
Kris 18.10.2019, 17:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Rafal
Rafal 18.10.2019, 16:02
Jak już co to "myślała" bo kobieta jechała... Czytajcie że zrozumieniem i staraj ie się pisać na faktach jeśli byliście świadkami to proszę zgłosić się jako świadek na komisariacie....
Hm
Hm 18.10.2019, 20:50
Myślał bo kierowca a nie kierowczyni
Hgtf
Hgtf 18.10.2019, 17:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ksw Gorlice
Ksw Gorlice 18.10.2019, 12:12
Mi stary dziadek wczoraj wyjechał z stacji paliw przed maskę na środek drogi, film będzie na stopcham
mike
mike 18.10.2019, 20:15
konfident z kamerka
madmax
madmax 21.10.2019, 12:22
Lecz się. To, że ktoś ma kamerkę to konfident? Masz w tym łbie mózg? Nieraz kamerka może uratować z sytuacji wątpliwych, ale żyj swoim chorym przekonaniu, "prawilniaku" :D Jak trzeba będzie to sam założę dwie, a nawet cztery i szczerze? G.... cie to obchodzi :) Polskie drogi to katastrofa, kierowcy nie lepsi. Chamstwo, brawura,agresja... Nieraz są sytuacje, którymi słowami ze swojego ryła nie potwierdzisz, ale, co tam gimbus, to nawet prawka nie masz, nic nie wiesz o jeździe, jak Ci ktoś zajedzie chamsko drogę "miszczu" kiery, zacznie na heblować, nie wyhamujesz i przyfandzolisz, to co, to czyja będzie wina? A mając kamerkę, zawsze masz się czym bronić.
Słowa są tanie, whisky kosztuje.
Kswburak
Kswburak 22.10.2019, 06:27
Kamera w sytuacjach wątpliwych ok, ale żeby od razu lecieć z tym do tvn-u to przejaw prostactwa i konfitury.
z Cobylanki
z Cobylanki 18.10.2019, 12:07
lewoskręt ze stacji paliw w stronę Zawodzia dla niektórych kierowców jest ekstremalnym wyzwaniem mimo ograniczenia do 50 z prawej strony przy pasach dla pojazdów jadących od strony Zagórzan….
???