Jak przewieźć rurę? Czyli z kategorii myślenie nie boli.

  • 29.10.2019, 08:29
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Jak przewieźć rurę? Czyli z kategorii myślenie nie boli.
Oto mamy pojazd osobowy. Zwyczajowo służy do przewozu ludzi, w ilości przeważnie 5 sztuk. Może też służyć do transportu ładunku, materiałów o różnym kształcie, wielkości, gabarycie. I oto zdjęcie z ul. Bieckiej w Gorlicach i obraz takiego wykorzystania.

Autor fotografii, będący Czytelnikiem naszego portalu, wierzy w moc społecznej reakcji.

Czy bohater sytuacji zdawał sobie sprawę z zagrożenia, jakie powodował?

Pomysł takiego skonfigurowania transportu trzeba nazwać idiotycznym. Podobno kierowca zachował daleko idącą ostrożność, jechał powoli, a gdy nie był pewien, czy się zmieści, zatrzymywał się.

Pozostawiamy to zachowanie bez komentarza, zostawiamy ten przywilej Państwu.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JRN
JRN 05.11.2019, 10:48
A pilot był?
500+
500+ 30.10.2019, 22:09
Rura za 500 +
Dorsa
Dorsa 02.11.2019, 16:22
On juz niema 5oo+ bo dziecko dorosle
Nck
Nck 30.10.2019, 18:14
Ze zapytam a pilota nie potrzebował do przewozu towarów poza gabarytowych;)
Brus
Brus 30.10.2019, 18:05
A co tu ma społeczna reakcja, autor natychmiast powinien powiadomić odpowiednie służby ale to dobry człowiek więc tylko podzielił się ciekawostką. Idiotów trzeba eliminować.
PASSAT
PASSAT 30.10.2019, 13:32
Janusz transportu
M
M 30.10.2019, 12:38
Niezły pacanek. Niesamowite, jak można nie wpaść na pomysł, żeby rura była jednak wzdłuż a nie w poprzek.
kramer
kramer 30.10.2019, 05:58
PATOLOGIA
Infamous
Infamous 29.10.2019, 23:49
Też macie wrażenie że ten który broni tego oszołoma to sam winowajca?
Bieczanin
Bieczanin 29.10.2019, 18:54
Solidny mandat i odebranie prawo jazdy powinno kierowcę otrzeźwić. Takie zachowanie łamie wszystkie przepisy ruchu drogowego.
Radca Prawny
Radca Prawny 29.10.2019, 18:24
Skoro zachował ostrożność i włączył światła awaryjne to w czym problem? Skoro nie ma ofiar a jak nie ma ofiar to nie ma spraw i się nie donosi, bo ja osobiście na każdego konfidenta donoszę do Prokuratury o wyjaśnienie i zakończenie problemów a jak w Sądzie otworzą się drzwi, to się chodzi tam z dwa lata co Miesiąc i nie mają już czasu by na innych donosić bo mają stałe zajęcie.
marcopolo
marcopolo 31.10.2019, 18:03
A z jakiego powodu światła awaryjne? Świateł awaryjnych nie używa się podczas jazdy. :(

Psycholog
Psycholog 29.10.2019, 18:15
To sytuacje i zdarzenia życiowe wymuszają łamanie prawa i jest ryzyk fizyk, który polega na tym, że nie ma problemu do czasu aż nie dojdzie do tragedii. Ale czy ktoś poniósł jakieś straty lub wyrzeczenia że tym zajęli się Media. Dziś Ja a jutru Ty, więc nie donoś obywatelu na obywatela, bo ci tak zaostrzą Prawo że będziesz płacił podatek 50% zarobów za to że żyjesz i wtedy nie będziesz myślał o głupotach i szpiegowaniu. Tylko będziesz myślał o przeżyciu z dnia na dzień.
Nck
Nck 30.10.2019, 21:52
Pytanie psycholog od wypadków ...... chłopie zdajesz sprawę sobie co mogło stać się ????
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.10.2019, 18:07
W Polsce tak jest że każdy musi sobie sam radzić, tak jak Jaś Fasola. Bo polikwidowali Taxi dostawcze a żadna firma nie pojedzie z taką małą dostawą bo się nie opłaca. Postaw się na miejscu tego Kierowcy a potem komentuj sprawę a mandat to potrafi każdy Policjant dać. Mandat się należy temu lub czemu ta sytuacja została wymuszona.
Anna
Anna 29.10.2019, 17:45
Dziwię się że policji nie było wtedy to by była draka
98kc
98kc 29.10.2019, 15:17
Pewnie staszek maczal w tym palce
Ameba
Ameba 29.10.2019, 14:54
Sam tak raz wiozłem stal 12 metrową, co w tym dziwnego ,pozdrawiam kierowce forda ,grunt to logistyka
gregus
gregus 29.10.2019, 15:43
Załadowaną w poprzek? To już jest wyczyn...
Halus
Halus 29.10.2019, 15:21
A może by tak otworzyć bagażnik w łożyć wzdłuż materiały a na końcu czerwoną szmatę. Jest wyjście z takiej sytuacji
Egon
Egon 29.10.2019, 13:02
Nie każdy tak potrafi.Geniusz 😉
Toska
Toska 29.10.2019, 16:19
Chyba eugeniusz😜
Adam
Adam 29.10.2019, 12:13
Oglądając to fotkę na spokojne aż mnie to przerazilo. Bo żarty zartami ale ten kierowca zachował się nie odpowiedzialnie. Stworzył ogromne zagrożenie dla siebie i innych na drodze.
Ja
Ja 29.10.2019, 11:56
Brawo Ty. bo na więcej szkoda słów........
z drogi na Biecz
z drogi na Biecz 29.10.2019, 11:54
A tak z innej strony do autora fotki >>> koleś stwarzał zagrożenie dla innych a pan czy pani fotograf sądzę że tylko fotkę wykonał/a ? Bo grunt to w mediach zaistnieć.
kolo
kolo 29.10.2019, 12:05
A przyszło Ci do głowy, że fotografię wykonał pasażer? Widać zresztą, że zdjęcie wykonane z miejsca bliżej krawędzi jezdni, a nie środka. Bo grunt, to napisać głupi komentarz.
z drogi na Biecz
z drogi na Biecz 29.10.2019, 19:27
a gdzie napisane że fotę pstrykał kierowca panie Kolo i Osaka czytać ze zrozumieniem uczą w szkole podstawowej a widać że z tym u Was kiepsko
z drogi na Biecz
z drogi na Biecz 29.10.2019, 19:23
sorki ale wiem kto pstrykał focię bo chwali się nią po całym mieście
MD
MD 29.10.2019, 19:08
Zanim zaczniesz się wymądrzać, najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem. Chodziło mu o to że autor zdjęcia nie zadzwonił na policję żeby zgłosić zagrożenie dla innych.
Oska
Oska 29.10.2019, 12:02
chyba sam chciałeś zaistnieć widać że tego zdjęcia nie zrobił kierwaca
Adam
Adam 29.10.2019, 11:43
Fantazja nie zna granic. Pomysłowy ten kierowca.

Pozostałe