Wysowa. Nowa linia kosmetyków prosto z uzdrowiskowego SPA. Mamy dla Was zestawy!

  • 21.11.2019, 10:12
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Wysowa. Nowa linia kosmetyków prosto z uzdrowiskowego SPA. Mamy dla Was zestawy!
Kosmetyki WysSPA to pięć ekskluzywnych produktów do pielęgnacji ciała: oleo masło do masażu, odmładzające serum do ciała, ujędrniający peeling do ciała i dłoni, odmładzające serum do dłoni oraz krem maska do dłoni.

Niespełna rok temu w Biawenie w Wysowej-Zdroju uruchomione zostało uzdrowiskowe SPA. Obejmuje ono między innymi saunę fińską, ziołową, łaźnię parową, kompleks schładzający (drewniana balia, podwieszane wiadro prysznicowe), wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi, które jest czynne przez cały rok oraz ścieżkę Kneipp’a.

Strefa relaksu to idealne miejsce na wypoczynek, w którym znajduje się ściana solna oraz mini tężnia, wykorzystująca solankę, czyli wodę leczniczą z ujęcia „Aleksandra”  w Wysowej-Zdroju zawierająca dużą ilość jonów sodowych, chlorkowych, żelaza oraz związków jodu. Powietrze, w wyniku naturalnych ruchów wokół tężni jest nasycone cennymi mikroelementami: jodem, magnezem, sodem, potasem czy żelazem.

Do części SPA należy także basen rehabilitacyjny wyposażony w hydromasaże, wodospad, przeciwprąd oraz gejzer powietrzny. Uzdrowiskowe SPA w Wysowej-Zdroju odnoszące się do wielowiekowej tradycji saunowania i kąpieli, obejmuje także marokański rytuał hammam.

Nowe gabinety SPA w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena to także możliwość skorzystania z wielu rodzajów zabiegów jak masaże – relaksacyjne, orientalne, lecznicze, czekoladowe, a także zabiegi pielęgnacyjne na ciało, twarz oraz dłonie i stopy. W gabinetach wykonywane są również autorskie zabiegi pielęgnacyjne na ciało i dłonie z wykorzystaniem kosmetyków wyprodukowanych na bazie leczniczej wody mineralnej wydobywanej właśnie z Uzdrowiska Wysowa.

Stosunkową nowością są również wieczory saunowe organizowane w SPA w Biawenie, które są rodzajem kilkugodzinnej ceremonii, prowadzonej przez saunamistrza. Odbywają się w terminach zaplanowanych i dostępne są dla wszystkich chętnych Gości lub są imprezami zamkniętymi zamówionymi dla danej grupy Klientów. Saunmistrz poprzez specjalną technikę poruszania ręcznikiem lub wachlarzem intensywnie miesza powietrze w saunie suchej, czego efektem jest aromatyczna para, która unosi się po całym pomieszczeniu, dająca efekt intensywnego i nagłego uderzenia ciepła, co decyduje o wyjątkowości tego pokazu.

Wieczory saunowe są tematyczne, dlatego saunmistrz w czasie ceremonii przedstawia historie związane z myślą przewodnią imprezy. Dodatkowo w saunie parowej organizowane są peelingi przygotowane przez samego saunmistrza. Do dyspozycji gości w czasie wieczorów saunowych są dostępne również przekąski. Ostatni taki wieczór odbył się 25 października i był  utrzymany w klimacie halloweenowym.

Uzdrowisko Wysowa S.A. od kilku lat posiada również w swojej ofercie kosmetyki Aqua przeznaczone do codziennej pielęgnacji ciała. Po uruchomieniu w Biawenie SPA oferta wzbogacona została o kosmetyki dedykowane do zabiegów na ciało, które można stosować również w domu. Nowa linia kosmetyków o nazwie WysSPA składa się z pięciu produktów: oleo masło do masażu, odmładzające serum do ciała, ujędrniający peeling do ciała i dłoni, odmładzające serum do dłoni oraz krem maska do dłoni. Dzięki swojej naturalności wynikającej z zawartości leczniczej wody mineralnej pochodzącej z Uzdrowiska Wysowa oraz olejkom roślinnym i ekstraktowi z alg morskich kosmetyki te cieszą się dużą popularnością wśród Gości Uzdrowiska. 

Zabiegi wykonywane na bazie nowych kosmetyków WysSPA działają wygładzająco i uelastyczniają skórę, przywracając jej odpowiednie nawilżenie, redukują widoczny cellulitu i rozstępy. Przeznaczone są dla każdego niezależnie od wieku i stanowią idealny pomysł na prezent lub pamiątkę. Kosmetyki można nabyć w Uzdrowisku Wysowa S.A i już niebawem w sklepie internetowym www.sklep.wysowianka.pl

My już dzisiaj mamy dla Was dwa zestawy kosmetyków WysSPA, składające się z pięciu produktów, które można zdobyć odpowiadając na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś przetestować kosmetyki WysSpa? Autorzy najbardziej kreatywnych komentarzy otrzymają zestawy kosmetyków. Na odpowiedzi czekamy pod postem na Facebooku (kliknij w post poniżej) do jutra (22 listopada) do godz. 12.

Szczegóły dotyczące oferty SPA w Biawenie dostępne są na stronie internetowej https://www.uzdrowisko-wysowa.pl/spa lub w recepcji SPA e-mail: [email protected] lub pod numerem telefonu: 534 228 452.

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (12)


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wibowit
Wibowit 21.11.2019, 22:31
wystarczy nie jeśc tyle smiecowego jedzienia chemicznego i ruszać się troche, zaznać dawnej wsi bo teraz to mało gdzie a te "terapie" będą zbędne.
Renata Wrobel
Renata Wrobel 21.11.2019, 16:51
W Wysowej co roku odmladzam umysł i dusze .Wspaniale ze jest szansa zrobic cos
dla bardzo niemłodego już ciała
Danuta Salwa
Danuta Salwa 21.11.2019, 14:36
Długi czas zajmowałam się pracą i opieką nad rodziną. Nie poświęcałam zbyt wiele czasu na pielęgnację swojego ciała. Kremy, maseczki, balsamy - nie przywiązywałam się do marki, poszukując czegoś wyjatkowego. Od niedawna jestem na emeryturze i czasu mam więcej. Zaciekawiła mnie oferta kosmetyków WysSPA. Proponowane , naturalne kosmetyki mogą dla mojej , suchej , niemłodej już skóry być wspaniałą terapią. Zdecydowałabym się na skorzystanie z Państwa produktów.
Bartek
Bartek 21.11.2019, 10:42
To ja poproszę jeden zestaw

Pozostałe