Briefing prasowy Barbary Bartuś z udziałem powiatowych radnych Prawa i Sprawiedliwości AKTUALIZACJA

  • 21.09.2020, 10:45
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Jak zapowiada pani poseł, tematem spotkania będzie omówienie sytuacji w Radzie Powiatu Gorlickiego.

 

W briefingu udział zapowiedział Tomasz Płatek Przewodniczącego Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Powiatu Gorlickiego i Mirosław Waląg Przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego.

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
Barbara Ćmiech

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maria KLARA
Maria KLARA 24.10.2020, 22:02
Co za S Z U J A . . . . . .

Nie W S T Y D ci???? Posłanko....
boss
boss 03.10.2020, 23:20
Proszę mi powiedzieć dlaczego ta Bartuś jest ciągle posłem tyle lat ?? jak można głosować na posła widmo
towarzyszpis
towarzyszpis 30.09.2020, 23:38
BEŁKOT
pisout
pisout 22.09.2020, 09:39
polityka to sposób na łatwe i piękne życie
tzw Centralny Port Komunikacyjny - jeszcze nie istnieje a już zatrudnia ponad 200 osób którym my podatnicy płacimy 24 mln rocznie
Jerema W.
Jerema W. 23.09.2020, 23:25
Podobnie komórka ds. energii atomowej - od początku istnienia wydaliśmy głównie na wynagrodzenia zarządu około 1 miliarda zloty. Warto zaznaczyć, że PiS i PO nie ma problemu z dogadaniem się między sobą. Do kamery się kłócą, ale prywatnie doją "Polaczków" aż miło. To co, zminusujecie mnie teraz zwolennicy każdej strony? Ok. Może zaczniecie myśleć, choć wątpię w to.
tralala
tralala 22.09.2020, 08:11
Powiat gorlicki zrealizował najwięcej scaleń w całym województwie. Też wam się to nie podoba towarzysze? Przecież to kosztuje. Ale skąd wy macie o tym wiedzieć, przecież wasz prezio i były doradca Tuska mają drukarnię kasy.
obywatel
obywatel 21.09.2020, 23:56
Kisiel do Regietowa, Bałbała do zbierania grzybów w Pagorzynie a Płatek niech się ogranie bo gada bez sensu.
skorpion
skorpion 21.09.2020, 22:45
co ta baba opowiada ??
ten weterynarz po prawej jeszcze tam siedzi ??
jak mu się nie chce pracować w szpitalu to niech idzie do Empolu na taśmę .do niczego się facet nie nadaje !!
ja
ja 21.09.2020, 21:59
Jak zwykle bzdury, ogólne frazesy, brak konkretów i ślizganie się. Jeździliście po podkarpaciu by załatwić wykonawcę do scaleń i nie dało się. Marszałek Małopolski też się nie ugiął co do warunków i terminów dlaczego więc takie bzdury wciskacie ludziom skoro nie było szans na realizację wszystkich scaleń??? Kłamiecie jak zwykle. A co do tej pory robiliście na sesjach? W zarządzie? Patrzycie wy w ogóle rano w lustro??! I co widzicie? Ten przewodniczący gdyby był człowiekiem honoru to dawno do dymisji by się podał a nie trzymał się kurczowo stołka łamiąc prawo i przeciągając sesje. Oczywiście raz na kwartał zwołać sesję a kasa co miesiąc i tym sposobem w sierpniu by była sesja a następna w grudniu i przez cały czas przewodniczący kasuje pensyjkę miłą co miesiąc za nic. A tu was zblokowali i okazali się sprytniejsi w rozgrywkach. PS. Formy grzecznościowe skierowane do adresata celowo z małej litery.
buba
buba 21.09.2020, 20:22
a gdzie jest wrak?
Wac
Wac 21.09.2020, 16:50
Ja się pytam gdzie maseczki?
B
B 22.09.2020, 00:37
Kolona wilusa już nie ma.
Padi
Padi 21.09.2020, 15:55
Wzięli udział wszyscy ci których wsadziła na stołek
Gorliczanin
Gorliczanin 21.09.2020, 15:10
Przecież jej sie nie da sluchać, jak zawsze pis przedstawia wszystko pod siebie, a nie tak jak jest naprawde. Bałbała niech sobie siedzi na nowogrodzkiej i tam sie wypowiada bo dla Gorlic nic przez tyle lat nie zrobiła. Sama była za tym aby Pani Maria została starosta a teraz jak działa dobrze a nie pod dyktando posłanki to juz jest niewygodna. Pani Starosto oby tak dalej 👍👍
Baca
Baca 21.09.2020, 16:40
"Bałbała niech sobie siedzi..." - zasadzie to tu powinien być koniec zdania.
Pisior
Pisior 21.09.2020, 14:16
i tak będziecie siedzieć :)
Baca
Baca 21.09.2020, 23:31
Przyłączam się do życzeń. A teraz piosenka - Czerwone tango.
Prawy i Sprawiedliwy
Prawy i Sprawiedliwy 21.09.2020, 14:05
Ankieta.
Czyj język angielski jest lepszy:
1. Barbary Bartuś
2. Patryka Jakiego
3. Alika, kota Prezesa
Głowną nagrodą jest milionowy samochód elektryczny, właśnie opuszczający fabrykę imienia Prezesa Tysiąclecia.
kiko
kiko 21.09.2020, 11:29
gdzie maseczki jak taka wielka pandemia!!! hahaha
kierowca
kierowca 21.09.2020, 11:27
Czy to prawda, że pani poseł blokuje budowę zachodniego obejścia Gorlic?
~~~~ja
~~~~ja 22.09.2020, 08:43
Nie wszystko ale dużo np. niektórym myślenie, paranoję "tolerancji" LGBT, pozbawianie nas tradycji kulturowych i narodowych ale najbardziej co niektórych boli toi przekręty VAT.
Paco
Paco 22.09.2020, 07:16
Tak, to jest prawda
Nik
Nik 21.09.2020, 12:38
PiS wszystko blokuje
SonOfLiberty
SonOfLiberty 21.09.2020, 11:03
Może pani poseł wypowie się na temat Bezkarność+, którą PiS planuje przepchnąć, a po 2 próbach jeszcze nie udało się doprowadzić do głosowania? Jeśli dojdzie do głosowania zachowa kręgosłup moralny czy zadecyduje naczelnik?
Polak
Polak 21.09.2020, 11:17
Kręgosłup moralny? Polscy politycy? Ty w to wierzysz?

Pozostałe