Lipinki. Dachowanie osobówki w okolicy kościoła [AKTUALIZACJA]

  • 08.06.2021, 07:57
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Lipinki. Dachowanie osobówki w okolicy kościoła [AKTUALIZACJA] Fot. Czytelnik
Wczoraj (7 czerwca) kilkanaście minut po godzinie 22, służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu w Lipinkach.

 

Kierujący pojazdem osobowym z nieznanych w tym momencie przyczyn, stracił panowanie nad kierownicą. Samochód wypadł z jezdni, uderzył w pobocze, przekoziołkował, przewrócił się na dach i zatrzymał się na słupie.

Na miejsce zdarzenia została wezwana straż pożarna z Gorlic, Krygu i Lipinek. Interweniowała również policja i karetka pogotowia. Na czas prowadzonych działań ratowniczych droga była zablokowana.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Kierowca hondy z Wójtowej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał na przeciwległy pas, a następnie do rowu zahaczając o przepust i ogrodzenie, a ostatecznie kończąc podróż dachowaniem samochodu. Kierowca był trzeźwy, podróżował sam. Został ukarany 500 zł mandatem i punktami.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Www
Www 10.06.2021, 06:55
Mandat przyjął koniec sprawy może go ktoś oślepił z za wzniesia może koniki się spłoszyły należy się spotkać kierowcy on wie najlepiej
A co do prędości pomiędzy wójtowa a Lipinki to niepraeda tsm wsxystcy jeżdżą przepisowo żadnych naruszeń
wWW
wWW 12.06.2021, 07:59
jesteś pewien co do prędkości???filmiki się zbierają jest ich już sporo
Twd
Twd 09.06.2021, 19:28
@Mmmm Nie interesują się bo to są dzieci "wpływowych" ludzi.
wWW
wWW 12.06.2021, 08:00
chyba proboszcza????
Mmmm
Mmmm 09.06.2021, 09:17
Niestety ale policja nie reaguje na zgłoszenia mieszkańców, młodzież urządza sobie złoty pod szkołą a niestety władze gminy mają to daleko gdzieś wystarczy zobaczyć na stan palcu zabaw oraz boiska pełno butelek po piwie oraz zdewastowane ogrodzenie i sprzęt. Może słońcu się ktoś tym zainteresuje a w szeguloności gmina i pan dzielnicowy.
123
123 09.06.2021, 20:24
A może bardziej zainteresuje się osobą, która wiecznie nasyła na nich policję bez przyczyny. Młodzi też mają prawo się spotkać a komuś to wiecznie przeszkadza , więc niech zamknie się z rodzinką w domu a młodzieży da spokój😊
Tdidb
Tdidb 09.06.2021, 22:01
Jak się komuś o 3 w nocy " drze ryja " pod domem to to według ciebie jest rolmalnym zachowaniem młodzieży ?
VV
VV 09.06.2021, 10:32
PAN DZIELNICOWY PO PIERWSZE SIE BOI A PO DRUGIE MA W TYM ROKU NACISK NA ŁAPANIE BEZPAŃSKICH PSÓW I SZUKANIE PIJACYCH PO KRZAKACH
xyz
xyz 09.06.2021, 14:51
kogo sie boi? takich gówniarzy? XD
Ktoś
Ktoś 08.06.2021, 22:31
Jak sam podrurzowal skoro byl pasazer 17letni. Vos ktos kreci
abc
abc 09.06.2021, 10:41
Ktoś.... chyba jesteś jeszcze na etapie szkoły bo ortografia słabo ci idzie
jan
jan 09.06.2021, 10:33
bo 17latek był na pewno kierowcą tylko uciekł
Pasażer
Pasażer 11.06.2021, 23:46
Z tego co widzę był Pan w samochodzie Panie Janie:) proszę się nie wypowiadać na temat który nie jest Panu znany i nie rozpowiadać fałszywych informacji. Pozdrawiam, pasażer;)
xyz
xyz 09.06.2021, 20:32
weź ty chłopie lepiej się nie odzywaj, bo widzę informacje masz takie jakbyś tam był i jechał. To, że portal nie informuje o wszystkim to nie znaczy, zeby dorabiać niestworzone historie.
PASAŻER BYŁ i nic mu sie nie stało i wcale nie był kierowcą
××
×× 09.06.2021, 20:15
Po co komentować jak się nie zna prawdziwej wersji wydarzeń?
Somers
Somers 08.06.2021, 16:30
Na tym wzniesieniu w ciągu roku dochodzi do kilku kolizji, kilka lat temu śmiertelnie potrącono człowieka. Proszę sobie wyobrazić, że jest tam kościół z którego starsze osoby wychodzą wprost na ruchliwą ulicę, naprzeciwko mieszczą się warsztaty terapii zajęciowej z niepełnosprawnymi dziećmi, a poniżej ośrodek rekolekcyjny, gdzie w sezonie przewija się około tysiąca pontników. I co? I nie ma chodnika.
Gorliczanie
Gorliczanie 08.06.2021, 16:20
Najlepiej zobaczyć na stronie WWW.Gorlice Miastem Bezdomnych.pl. Lub WWW.Gorlicka Policja Udaje Że Ich Nie Ma.pl.
.....
..... 08.06.2021, 15:00
Do karo po to tyle straży ze takie są procedury dysponowania pomysł logicznie zanim samochód z jrg z gorlic dojedzie to chwilę potrwa a między czasie dysponują najbliższe jednostki osp bo wiadomo będą szybciej pomysł gdybyś to ty właśnie potrzebował pomocy to chciałbyś ja mieć jak najszybciej tak????
Karo
Karo 08.06.2021, 13:15
Jedno wydachowało a straży tyle najechało.
Pytam- po co?!!!!
Super gospodarność🤪
Anonim
Anonim 08.06.2021, 11:50
@włod ma ból *** bo czinkasem w gazie jezdzi 😆
Janusz
Janusz 08.06.2021, 11:19
Wincyjj gazu
Flame
Flame 08.06.2021, 11:51
Łogień musi być !
włod
włod 08.06.2021, 10:47
MOŻE ŁASKAWIE POLICJA ZAINTERESUJE sie gm,Lipinki bo w Lipinkach i Wójtowej jest szaleństwo na drogach. rano szaleja dostawcy do sklepów i ci którzy zaspali na 7 a popołudniami szaleje najcześciej przez Wójtową czarne audi na rejestracji kr. czerwono-różowy chlysler na nr.dlg i innne wiejskie tuningi na głośnym wydech nie umiejacych jechac 50km/h..a policja jak juz sie zjawi to postoi zaledwie 10min u znika ...krótko mówiąc DAWNO NIKT NIE ZGINĄŁ a w dodatku pobocza niewiedzieć czemu zarośnięte na metr
qqq
qqq 08.06.2021, 09:13
Jak Lipinki to musowo w okolicach kościoła!

Pozostałe