Polonezem do Turcji? Dlaczego nie! Zwłaszcza, że nagrodą jest pomoc dzieciakom

  • 09.06.2021, 11:51
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Polonez z Gorlickiego pojedzie w Złombolu 2021 Fot. haloGorlice
Sylwia i Łukasz od kilku miesięcy przygotowują się do udziału w tegorocznym Złombolu, który nie bez powodu nazywany jest najbardziej szalonym i ekstremalnym rajdem samochodowym. Uczestnicy przejeżdżają bowiem tysiące kilometrów... złomami! Wszystko po to, by pomagać dzieciom z domów dziecka.

 

To jest takie nasze małe marzenie do spełnienia – mówią zgodnie. I chociaż to ich pierwszy raz, to udział w Złombolu mają doskonale zaplanowany! Polonez został odpicowany, urlopy zabukowane, a teraz przed nimi najważniejsze zadanie – zebranie środków od sponsorów. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane do domów dziecka, by ułatwić dzieciakom start w dorosłe życie i poszerzać ich horyzonty.

Chodzi w sumie o dwa tysiące złotych, które w stu procentach zostaną przekazane na konto fundacji i wykorzystane na zakup rzeczy, kursów i wycieczek dla dzieciaków z domów dziecka. W zamian za to udostępniamy powierzchnię reklamową na naszym samochodzie. Wiele osób myśli, że zbieramy na paliwo, a to nieprawda. Wsparcie finansowe uczestników jest zabronione, a sponsorzy przelewają pieniądze bezpośrednio do fundacji – wyjaśnia Łukasz Bieniek.


Złombol to wyjątkowa akcja charytatywna, która 100 procent zebranych środków przekazuje na deklarowany cel. Tu nikt nie zarabia, nie mamy żadnych bocznych kosztów, a uczestnicy muszą we własnym zakresie opłacić sobie koszty podróży, wyżywienia, noclegów oraz remontu samochodu.

Oprócz tego, że Złombol jest największym w Polsce rajdem charytatywnym, to jednocześnie jest wyjątkową paradą komunistycznych aut. Z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem, a co za tym idzie, każda edycja kończy się pozyskaniem większej sumy pieniędzy dla dzieciaków.

W tym roku rajd startuje w ostatnią czerwcową sobotę i potrwa pięć dni. Zachęcamy Was do wsparcia Sylwii i Łukasza, a my zapewniamy, że przez cały czas trwania podróży będziemy dla Was relacjonować ich wyprawę. Nasze logo na pewno pojawi się na złombolowym polonezie prosto z Gorlickiego. A Wasze?

 

Więcej informacji o tym, jak zostać sponsorem możecie uzyskać dzwoniąc do Łukasza: 503 826 531.

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Projekt Apoloniusz
Projekt Apoloniusz 09.06.2021, 16:06
Zapraszamy na Fb na stronę Projekt Apoloniusz
Też jedziemy z Wysowej i też polonezem 😜
MrRed
MrRed 09.06.2021, 13:46
Brawo! Niech jadą i nas promują :) Powodzenia i szerokiej drogi!
Glupota
Glupota 09.06.2021, 13:07
Na wstepie, nie nzaywam glopota celu tej podrozy czyli zbiorki pieniedzy na dzieci. Ale robiac cos dobrego nie mozna szkodzic innym.
Teraz jak tyle sie mowi o ochronie srodowiska ktos wpadl na pomysl zeby jecha tysiace kilomoetrow kopciuchami, Ten sam cel by uzyskali (zbiorka pieniedzy na dzieci) jadadz rowerem.
po
po 09.06.2021, 12:25
TU POWINNO być udzielone największe wsparcie
Biuro Poselskie Poseł na Sejm RP Barbary Bartuś
ul. Ks. B. Świeykowskiego 3/3
38-300 Gorlice
Podpis
Podpis 09.06.2021, 20:00
Tam się nie uzyskuje wsparcia tylko dokonuje WPŁAT bez poświadczenia.

Pozostałe