W sobotnią noc policjanci otrzymali dramatyczne zgłoszenie: z gorlickiej obwodnicy słychać strzały

  • 14.06.2021, 10:51
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

RURA WYDECHOWA W SAMOCHODZIE Fot. ilustracyjne/ freepik.com
Do gorlickich mediów, ale również tych ogólnopolskich, dotarło obywatelskie zgłoszenie dotyczące strzałów, które miały dochodzić w sobotnią noc (12 czerwca) z gorlickiej obwodnicy.

 

Zaniepokojony gorliczanin swoje obawy zgłosił nie tylko dzwoniąc pod numer alarmowy 112, ale również do gorlickich i ogólnopolskich mediów, bo telefony w tej sprawie nie milkną na naszej komendzie.
 

Natychmiast po zgłoszeniu na miejsce wyruszyły patrole policji, które sprawdziły obszar gorlickiej obwodnicy i wszystkie przyległe ulice, w tym między innymi Biecką, Okrzei, Asnyka, Konopnicką i Tuwima. I o ile zgłaszający mężczyzna był przekonany, że słyszał strzały z broni palnej, to policjanci nie stwierdzili, by przyczyną niepokojących dźwięków była broń – informuje nas aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.


Jak podpowiadają nam mieszańcy osiedla Młodych, z którymi rozmawialiśmy w tej sprawie, dźwięki które słyszał zgłaszający najpewniej miały zupełnie inne źródło. W sobotę bowiem w Gorlicach odbywał się kolejny nieformalny zlot samochodowy. Dla niewprawionego ucha dźwięki wydawane przez podrasowane sportowe samochody mogą momentami przypominać wystrzały, a resztę łatwo sobie dopowiedzieć.

Barbara Ćmiech

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

INSPEKTOR
INSPEKTOR 19.06.2021, 10:31
WAKACJE TO NIECH ZOSTANĄ WAKACJAMI I KAŻDY POWINIEN MIEĆ WOLNE.
Matka
Matka 15.06.2021, 21:47
Znowu się przewidziało Nastolatką bo Mamusie opowiadają swoje Historyjki i z mózgów robią siano.
zoo
zoo 15.06.2021, 18:25
Policja śpi Ormo czuwa 24H
Baca
Baca 14.06.2021, 20:24
Brawo ! ORMO czuwa !
Kacper B
Kacper B 14.06.2021, 18:54
Może to chłopaki z pagorzyny swoimi golfami XD
jankłowiak
jankłowiak 14.06.2021, 15:53
może bełemki z jankłowej
Nz
Nz 14.06.2021, 15:01
To szczelał dzieciak z hondy civic 1.6. Pomalowana na malinowy mat z carbonowym spoilerem na dachu w kształcie ławki. Jest lekko upośledzony i niebezpieczny.
nysa
nysa 15.06.2021, 13:26
handluje pod kauflandem narkotykami
pawel
pawel 15.06.2021, 09:00
instrybutor
S
S 14.06.2021, 14:43
Też to słyszałem koło 22:00 i nie wydaje mi się żeby te dźwięki wydobywały się z rury wydechowej
Helikopter
Helikopter 14.06.2021, 13:37
A helikopter i minimum 100 funkcjonariuszy w celu zbadania sprawy?
Dziadzior garage
Dziadzior garage 14.06.2021, 12:01
Dziadzio dobrze dawał w ***
Lena
Lena 14.06.2021, 11:57
Sasiadka gdy biła swoje niepełno sprawne corki .moj nieletni wowczas syn zgłosil na komende.panowie łaskawie przyjechali po czasie jak zawsze zreszta.steierdzili ze jest wszytko ok .mojemu synowi zagrozili konsekwencjami sadu rodzinnego.w ten sposob nauczyli mojego syna ze nie warto zglazzac takie zachowanie.a matka tych corek pozostala bezkarna.tak działa policja
Helious
Helious 14.06.2021, 15:04
Prawdopodobnie patrol policji obsługiwał inną interwencję i musiał zakończyć tamtą, żeby przyjechać. A na mieście zapewne nie było wolnego patrolu. Policja w odróżnieniu od Straży Pożarnej nie stacjonuje na jednostce tylko wykonuje zadania w terenie całą służbę. Więc pewnie stąd późne dotarcie na miejsce.
Ja
Ja 14.06.2021, 12:49
Trzeba było synowi skórę przeczekać to by się zająć nauką a nie zabawą w o.mateusza.
Biecka, Asnyka
Biecka, Asnyka 14.06.2021, 11:56
Wczoraj dokladnie kolo 22 godziny te sane dźwięki slycgac bylo.
vv
vv 14.06.2021, 11:38
A może kogoś porwali???
SzSz
SzSz 14.06.2021, 11:06
Może ktoś by weryfikował tych zgłaszajacych, a potem karał za fałszywe zgłoszenia.
zalosne
zalosne 14.06.2021, 11:02
Dzwoniły te same 10 latki co ostatnio?
~~~~ja
~~~~ja 14.06.2021, 12:04